Humanity

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Humanity, Módosítva: 2015. december 29.

Kategória:   Egyéb

Származás, előállítás: A shea olajat a Közép-Afrikában élő karité fa terméséből készítik. A növény 20 éves korában hozza első, nagy, szilvára emlékeztető, csonthéjas terméseit és akár 200 éven keresztül is terem. Ligetes-fás szavannákon elterjedt növény, ahol hatalmas példányai élnek.

Megjelenés: A Shea olaj aranysárga színű, enyhén sheavaj illatú, szobahőmérsékleten folyékony halmazállapotú.

Előállítás: A shea vaj előállításakor keletkező termék, a latexalapú olajokat kivonják a nyers sheavajból, így kapjuk az olajat.

Felhasználás: A testünk teljes felületén naponta akár többször is alkalmazható, de latexre érzékeny egyéneknél bőrpróba javasolt.

Hatás: A bőrt puhává teszi, a ráncokat lágyítja. A bőrirritációkat, pattanásokat, ekcéma és pikkelysömör tüneteit csökkenti. Megnyugtatja, ápolja az irritált bőrt. Bőrpuhító hatása elősegíti a kirepedezett bőr gyógyulását. Használatával megelőzhetőek a terhességi csíkok.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Shasta603

2018. augusztus 28.

Én nagyon-nagyon szeretem ezt az olajat. A megszokott olaj-állaghoz képest sűrű, gazdag és majdnem teljesen illatmentes- de egy shea vajhoz képest sokkal könnyebben felvihető és kezelhető. Hosszan hidratál, és én a gyulladáscsökkentő hatásával is teljesen meg vagyok elégedve. Természetesen ezt is enyhén nedves / törölközőszáraz bőrfelületre kell felvinni. Mindig van belőle otthon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil