HuncaLife

Ár:   3225 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ranna7, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít megelőzni a bőr irritációját és véd a kiütések kialakulása ellen. A különleges összetétel, mely kamilla kivonatot és allantoint tartalmaz, enyhíti és nyugtatja a kipirosodott bőrt. Fenntartja a bőr természetes pH értékét. A kamilla nagy mennyiségű bisabololt és azulént tartalmaz, így nyugtató, antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatású. Flavonoidban gazdag, amely erős antioxidáns. Kiváló gyógyír a problémás, érzékeny és irritált bőr számára. Az allantoin hegesítő, nyugtató, szerkezetjavító és bőrvédő hatású szerves vegyület. Csecsemők és gyerekek számára is alkalmas, mivel bőrregeneráló hatású.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Színezékmentes.