HuncaLife

Ár:   6150 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: ranna7, Módosítva: 2018. március 8.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Serkenti a zsírégetést és így elérhető a megálmodott sziluett. Az olaj édesmandulát, avokádót és búza olajat tartalmaz, melyek hidratálják a bőrt. Az avokádó olaj védi a bőrt a természetes nedvesség elvesztésétől. Antibakteriális hatása van. Omega-3 zsírsavban és vitaminokban gazdag. Hatalmas mennyiségű E-vitamint tartalmaz, melynek gyulladásgátló hatása van, továbbá tartalmaz A-, B-, C- és D-vitaminokat. A mandulaolaj az egyik leghatékonyabb olaj a száraz bőr elleni küzdelemben. Kiváló segítséget nyújt az irritált bőrre. A búzaolaj regenerálja a bőrsejteket. Csökkenti a bőrbetegségeket (pl. ekcéma, pikkelysömör stb.), amelyeket linolsavhiány okoz.