HuncaLife

Ár:   2245 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mVivien, Módosítva: 2018. május 22.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Tusfürdők

"Nyugtassa és frissítse bőrét a vadgesztenyés tusfürdő segítségével. Bőre hidratált, egészséges és rugalmas lesz. Antioxidánsai révén a vadgesztenye kivonat stimulálja a vérkeringést, így pozitív hatással van a ráncokra (pl. feszesíti a ráncosodó bőrt), a súlycsökkentésre és a visszérre. Gyulladáscsökkentő hatása van."

mVivien

2018. május 2.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel!
A karomon a lábamon ilyen piros gyulladásos pöttyök vannak évek óta, egyre rosszabb, a bőrgyógyászom írogatott krémeket, de egyáltalán nem használtak.
Kaptam ennek a termékcsaládnak a masszázs gélkrémjéből mintát, teljesen meglepődtem hogy már az első használat után látványos volt a változás a karomon (a mintát csak a karomon próbáltam ki)
Megrendeltem a tusfürdőt és a gélkrémet is. 1 hete használom őket, a tusfürdőt minden nap, a gélkrémet 2 naponta kb. Már most 1 hét használat után, teljesen megváltozott a bőröm, már nem annyira piros, nem viszketek mindentől, puhább is lett a bőröm!
Csak ajánlani tudom!
Biztos hogy újraveszem!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel!
Csak ajánlani tudom!
Biztos hogy újraveszem!!!