HuncaLife

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ranna7, Módosítva: 2018. március 9.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A teafa ismert az antiszeptikus (fertőtlenítő) hatásairól, csökkenti a viszkető érzést rovarcsípés esetén és véd a pattanások ellen. Hidratálja a száraz és megrepedezett bőrt a mandula- és avokádó olaj összetevőinek köszönhetően. A teafa attól kivételes, hogy miközben megöli a betegségeket terjesztő mikroorganizmusokat, baktériumokat, gombákat, a másik oldalon erősíti az immunrendszert. A mandulaolaj az egyik leghatékonyabb olaj a száraz bőr elleni küzdelemben. Kiváló segítséget nyújt az irritált bőrre. Az avokádó olaj védi a bőrt és a hajat a természetes nedvességtől. Antibakteriális hatása van. Omega-3 zsírsavban és vitaminokban gazdag. Hatalmas mennyiségű E-vitamint tartalmaz, melynek gyulladásgátló hatása van, továbbá tartalmaz A, B, C, D vitaminokat.