Hunlife

Ár:   700 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Rege, Módosítva: 2015. március 9.

Kategória:   Szappanok

A Hévízi tó medrét borító természetes gyógyiszap magas huminsav tartalmának köszönhetően hatékonyan méregtelenít - megköti és kivezeti a szervezetből a nehézfémeket (pl. ólom, kadmium, higany).
A szappan kizárólag természetes alapanyagokból készül, létfontosságú ásványi anyagokat és vitaminokat tartalmaz, amelyek biztosítják a sejtek közötti folyamatok kiegyensúlyozott működését. Előnyösen hat a bőr- és kötőszöveti sejtek megújulására, csökkenti a gyulladásos folyamatokat, s bársonyosan puhává teszi a bőrt.

Mano74

2017. április 18.

Na ez szappan a javából. Hihetelen selymes lesz utána a bőröm, bár fura először az illata. Konkretan iszap szaga van de nem zavaro, hisz iszap van benne :D mindenkepp ajánlom, jól bevált nekem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 18.