Hunlife

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Rege, Módosítva: 2015. március 9.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A körömvirág viszketéscsillapító, fertőtlenítő, gyulladásgátló, valamint sebgyógyulást elősegítő tulajdonságai miatt bőrbetegségek kezelésére ajánlott. Hatásosan alkalmazható bőrrepedések, rovarcsípések és napsugárzás okozta bőrgyulladás kezelésére is.

TheNancy07

2019. május 18.

Hát ide írok, mert sajnos az epres szappan nincs fent, szóval azt fogom véleményezni.
Szóval. AZ ILLAT! Ezt oszt igen eper illat, a fürdőben virágzik, csodás! Nagyon jól tisztít, nyáron pedig én csakis kézműves szappanokkal tisztálkodok, nekem ez nyújtja ilyenkor a friss érzetet, télen sajnos a szappanok nagyon szárítanak. Mosakodás után az epres illat megmarad a bőrömön, az arcomat meg nagyon szépen tisztítja, nem fénylik ki a nap végére és kordában tartja a pattanásokat is. Szupi!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

BlackMagicWoman

2017. december 28.

Eddig utáltam a szappanokat, de ez a szappan megváltoztatta a véleményem. Krémes, nem csíp, sőt segített a kipirosodott bőrömön is. :) ajánlom mindekinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Mano74

2017. április 18.

Hunlife szappanok közül ez a másik nagy kedvencem. Jól habzik, szepen tisztít és egyáltalan nem száritja a bőröm. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 18.