HydroPeptide

Ár:   16 210 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: IME, Módosítva: 2021. augusztus 10.

Ár:   16 210 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Tonizál, eltávolítja a smink utáni nyomokat, nem szárítja ki a bőrt. Ránctalanító hatása van, a bőrt puhává és ragyogóvá varázsolja. Borotvahabként is használható. Peptideket tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kata8301

2021. szeptember 21.

Sokáig tanakodtam, hogy beruházzak-e rá. Nem a legolcsóbb termék, viszont beváltotta azt, amit ígért...sőt! még annál is többet! Használata után hihetetlenül puha és hidratált a bőröm. Fenséges az illata, élmény vele az arcápolás. Egy hónapja használom, egy fél nyomás is tökéletesen felhabosodik az arcomon, így remélem sokáig kitart majd a termék. Érzékeny bőrömet egyáltalán nem irritálja. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 21.