I Heart Revolution

Ár:   £6   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2 x 1,5 g és 6 x 1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anna0823, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   £6
Kiszerelés:   2 x 1,5 g és 6 x 1,2 g
Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Az I Heart Revolution népszerű csokoládé palettái megérkeztek miniben is! Ez az édes élvezet 8 szemhéjfestékből áll, 6 matt és 2 csillogó, pigmentekben gazdag árnyalat, amelyekkel egy sor szemet gyönyörködtető sminket lehet készíteni. A színek között a világosabb és sötétebb narancstól az aranyon át a barnákig minden megtalálható.

Anna0823

2018. május 13.

Imádom! A csomagolása teli találat, pici, praktikus, utazáshoz tökéletes és nagyon cuki! :) A tükör pont elég nagy ahhoz, hogy szükség esetén jól lehessen vele sminkelni.
A színei élőben sokkal jobban néznek ki, mint a honlapon: gyönyörűek, mind a mattok, mind a csillogó árnyalatok! Minden egyes szín pigmentált, gyönyörűen lehet felvinni őket a szemre. Szemhéjfesték primerrel az egész napot simán bírja. Nagyon jó a minősége!
Egy dolog nem tetszik a palettában: az illata, de ez szerencsére mellékes tényező egy szemhéjfesték palettánál. :D
Csak ajánlani tudom, egyszerűen zseniális!!! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Csak ajánlani tudom, egyszerűen zseniális!!! :)))