I Heart Revolution

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Verena, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

18 matt, szatén és csillámos, cukorka árnyalatú szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vecserichili

2020. május 12.

Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval. Nekem is a fairly floss volt a legjobban várt szín és hasonlót tapasztaltam. A többi állagához képest porzik és valóban inkább fehéres pigmentekkel operál, nem arannyal. Úgy tűnik ez akkor ilyen. De ennek ellenére elégedett vagyok a palettával. Szépen lehet keverni a színeket. Az egyetlen szürkés árnyalatot is vártam, és hozza borús felhőt. :) Egyébként szerintem fehércsoki illata van. Pasi szerint is, de lehet mindketten beflasheljük. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Verena

2019. február 5.

kezdjük a csomagolással: hihetetlenül cuki és szép, nem mellesleg elég masszív :) Ha kinyitjuk van benne egy nagy tükör is, ami külön praktikus :) És akkor térjünk át magára a szemfestékre: először ecsettel próbálkoztam, az 1-2 matt színnél, ami van benne, nem is volt probléma, viszont a fényes árnyalatokat nem veszi fel az ecset, azokat inkább ujjal érdemes :) Alapvetően pigmentáltak a színek, viszont nem annyira élénkek, mint amilyennek ránézésre tűnnek, a sötét lilának tűnő árnyalatnál (pretty in pastel) döbbentem meg a legjobban, hogy az valójában csak világos lila :) Ettől igazából csak viselhetőbb a pelatta, egyik szín sem extrém. Az egyetlen csalódás számomra a fairy floss (rózsaszínes/rose gold hatású, csillámos) szín. Ránézésre ez tetszett meg a legjobban, de sajnos sehogy sem működik. Darabos, nem lehet szépen eloszlatni, inkább fehéres hatása van a csillámoknak hála, de nem szép. Nem igazán lehet használni, pedig lelkesen próbálkoztam. Ettől függetlenül ez egy nagyon szép paletta tele szép fényes/csillámos színekkel. Először pinkpandáról akartam beszerezni, de notino-n ráleltem olcsóbban :) A csillámos színek miatt inkább alkalmi paletta lesz számomra, nem mindennapos, de máris imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.