I love...

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. augusztus 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Kókusz és tejszín ilattal.

BubuMaczko

2014. március 17.

Neten rendeltem ismeretlenül (kellett, hogy elérjem a kedvezményes limitet :)) A kiszerelés alapján azt mondanám, nem lehet elfogyasztani, de persze ez nem tart vissza, hogy megpróbáljam ;) Elég sűrű az állaga, zsíros, de nem túl zsíros. Hidratál, nagyon szép utána az ajkam. Az illata nagyon finom, természetes kókuszillat!
Update: Pár hónap után nagyon kellemetlen szaga lett, mintha valami megromlott volna benne. Kidobtam, többet nem veszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

rozsaszonja

2013. február 3.

Éjszakára szoktam használni, mivel elég zsíros krém, nem szívódik olyan könnyen.
Illata kellemes és reggelre híre sincs a cserepes ajkaknak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

Illata kellemes és reggelre híre sincs a cserepes ajkaknak.