I love...

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GeoNautic, Módosítva: 2011. november 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

"Friss szelek fújnak. A citromból és lime-ból nyert frissítő jegyek vitalizálják és egy szempillantás alatt energiával töltik fel a lelket. Élénkítő jókedv illat, amely függővé tesz."

Kiszerelés: 200 ml

GeoNautic

2011. november 8.

Én meg még azt hittem, hogy egynyári szerelem lesz ezzel a kencével, de nem. Jött velem az őszbe, és remélem, még tovább is, mert nagyon bevált. Az illatáról ódákat tudnék zengeni, de hiába minden, írásban úgysem jön vissza a lényeg. Ami viszont fontos, hogy bőrápolóként sem utolsó, hamar beszívódik, nem hagyja kiszáradni a bőrt, tutijó termék. Biztos így van ez a többi illatváltozattal (vaníliás, málnás, kókuszos stb.) is, de én maradok ennél. Egyelőre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 8.