I love...

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Glowycosmeticsblogspot, Módosítva: 2018. január 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Csodálatosan illatosítja a bőrt, a kókuszolaj és a shea vaj pedig gyönyörűen ápolttá és selymesen puhává teszi azt.

Glowycosmeticsblogspot

2018. február 27.

Ez egy testvaj, rózsaszín színű, az illata nem olyan finom,mint a tusfürdőjének, itt kicsit visszafogottabb, nagyon sűrű krém (Imádom az ilyen sűrű krémeket) Épphogy bekenem vele a bőröm már be is szívódott. Hidratálása közepes, de inkább nyáron használnám!:P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.