Iceberg

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Fej: citrom, szerecsendió, fekete bors

Szív: gólyaorr, labdanum, levandula

Alap: benzoin, cédrus, borostyán

Joe38

2021. szeptember 16.

Először is, szerintem ez egy echte Dior Homme kópia!Abból viszont az 5 csillagos fajta!
Lehet ,hogy már olyan régi a CDH ,hogy már "megvan a recept" és már minden garázsban főzik a levet
vagy csak annyira közkedvelt illat,hogy egész egyszerűen minden Brand-nak van egy saját Dior Homme "jellegű" kiadása....
Nos, ez esetben nagyon jó a recept és zseniális a végeredmény! Ami még i-re a pont,hogy az illat hatósugara és
tartóssága is felveszi a versenyt az eredetivel!
Sajnos beigazolódni látszik "Endymion" félelme ,mert a mai nappal nem nagyon látom sehol!
Egy korábbi vásárlás alapjául szolgál ez a véleményem és árfekvésben is megerősítem az elöttem szólók
ár/érték arányú észrevételét! Bizony valóban 5 ezer Ft körüli árfekvésben vásároltam én is az enyémet!
Vannak itthon Dior klón illataim, több is! Némelyik meglepően jó és közel van az eredetihez!
De olyan, ami ennyire minőségi és ennyire fej fej mellett hozza az eredetit abban az Iceberg elviszi a pálmát!
Korábban már eltűnt egyszer az Icberg palettájáról ez a kiadás ,de szerencsére pár hónap után ismét kapható volt!
Remélem nem vették le végleg a gépsorról a gyártását akár mennyire szintetikus vagy sem! Talán csak átmeneti készlethiány
van a gyártónál esetleg a pandémia nehezíti a gyártási folyamatokat és kapható lesz még a későbbiekben a MAN is!!!
Ha valaki szereti a Dior Homme száraz fás,íriszes,kakaós hangulatát és esetleg valahol szembetalálkozik egy
üveg Iceberg Man parfümmel ne gondolkodjon sokat rajta,hogy megvegye -e vagy sem, mert lehet ,hogy
mire elhatározná magát addigra valaki már gyorsabb volt és le is csapott erre tökéletes Dior Homme kópiára!
És bizony nagyon jól is teszi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

tartóssága is felveszi a versenyt az eredetivel!
És bizony nagyon jól is teszi!

Endymion

2019. szeptember 23.

Szerintem ez a parfüm egy olyan fricska a sok niche-imádó sznob orra alá, hogy csak na! :)
Szinte fillérekbe kerül, én mindössze 4 ezer Ft-ért vásároltam egy tesztert belőle. Na most ehhez képest nagyobb rotációban használom, mint jó néhány túlértékelt prémium illatot. Ahogyan ma is.
Ez kérem szépen egy prímán összerakott minőség iparosmunka. Lehet, hogy minden összetevője mesterséges, és? A végeredmény egy igazán markáns, nem unalmas, izgalmas, határozott, élvezetes illat, ami ráadásul az ára ellenére magas minőséget képvisel mind az illat összetételében, tartósságában és hatósugarában.
Inkább hűvösebb, hidegebb időszakra való, mivel tényleg a nehezebb, erősebb illatok közé tartozik.
Ámbrás, gyantás, balzsamos, fűszeres csoda! Nem bámulatosan komplex, de bámulatosan élvezetesen muzsikálnak együtt az illatakkordok.
Szerintem bombajó cuccal van vele dolgunk :)
Az pedig, hogy ennyi pénzért ilyen príma illatot ilyen minőséggel tudjanak előállítani, szégyen a niche műhelyekre!
Több helyen is hallottam már, hogy kikerekedne a szeme, ha megtudnám, valójában mennyibe kerül egy uncia parfüm előállítása, most már nincs is kétségem efelől.
Legyen természetes illatolajokról vagy mesterséges illatanyagokról szó, mindig a végeredményt nézzük!
Esküszöm, ha ezt az illatot mondjuk a Dior dobja piacra, ugyanúgy hypeolnák, mint a Dior Homme Intense-t.

Úgyhogy légyszi vegyétek, nehogy véletlenül megszüntessék a gyártását ennek a remek illatnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Szerintem bombajó cuccal van vele dolgunk :)

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2017. szeptember 27.

Mintha végtelenül finom kakaós csokoládés illat lenne amibe bele kell harapni.Ennek ellenére férfias marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Lapo

2017. április 3.

Szeretem azokat a parfümöket amelyek élnek/változnak kifújás után.. Ez ilyen.. kifújáskor picit zavaros, de ami fél óra múlva kialakul belőle azt imádom.. a leszáradása meg egyenesen pazar.. Engem a Tom Ford - Noir-ra emlékeztet, nem is kicsit, télre/őszre 30 év felett kötelező darab.. ha szerencséd van 3000 Ft-ért (!!!) megkapod teszterként, de egyébként sem mérik aranyárban.. Szerintem az egyik legjobban sikerült Iceberg parfüm (az Iceberg - Homme mellett).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.