Iceberg

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RekaKrem, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

A kiadás éve: 2018.

Illatcsalád: virágos-pézsmás

Illatjegyek: grapefruit, narancs, gyömbér, bors, narancsvirág, bazsalikom, cédrus, ámbra, pézsma

Iceberg Sinc 1974 For Women fújós eladó
Ár: 1500 Ft / 2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

RekaKrem

2020. január 17.

Muellerben található, teszteltem az EDP változatot, igen tetszett nyáron, de hűvös időben nem annyira. Az Armani Sí-nek egy sokkal citrusosabb változata, amitől nagyon szimpinek találom. Nőies illat tavaszra nyárra, tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 17.