Ideen Welt

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorka93, Módosítva: 2015. január 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

pniki93

2018. május 31.

Nekem nagyon vegyesek vele az érzéseim. Első epilátorom, viszont már a 2. darab: az első nem egész 2 évet bírt, a mostanim pedig 1 évet. Annyira pedig nem nyüstölöm, átlagban kb. 2 hetente veszem elő nagyjából 1 órára. Az akksi kecsegtető, de néhány hét után olyan gyenge lesz, hogy hálózaton tudom csak használni. Egész testemet ezzel szőrtelenítettem, mindenhol meg voltam vele elégedve, viszont a lábamon rengeteg szőrbenövésem lett. Nem tudom, esetleg az ottani szőrszálakat lehet csak eltépte. Harmadszorra biztos nem veszem újra, de egyébként nem rossz...kezdő epilálóknak szerintem teljesen jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

hdori23

2018. május 21.

Ajándékba kaptam anyukámtól már 3 éve..sajnos nem sokáig bírta töltés nélkül sőt már nem is tudom úgy használni ha közben nincs töltve. Eléggé negatívum hogy rengeteg a benőtt szőrszál ami nem esztétikus és még fájdalmas is. Állandóan gyulladásba van utána a bőröm és ég is. Egyébként elég jól eltávolítja a hosszabb akár erősebb szőrszálakat is, de a rövidebbel nem birkózik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Siposmonika

2017. július 9.

Màr egy éve megvan. Az ára miatt vettem meg,probaként, hiszen ez volt az első epilátorom, utána olvastam több forumon is, a gyenge szörszálakat simán eltàvolitja.
Hát nekem gyenge a szőröm,de bármeddig "növesztettem" folyton eltépte és nem ért semmit a munkája.
Kipróbálásnak jo volt,de még egyszer nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Kipróbálásnak jo volt,de még egyszer nem venném meg.

Sunchi

2016. július 1.

Gondolta 2 éve ez a hülyegyerek azaz én h a sok borotválás már unalmas úgyis bírom a fájdalmat jó árban van kiprobálom ! Na igen az első két menet jó volt igaz , mivel szőrös gyerek is vagyok nő létemre így kb a két lában volt velem 3-4 óra mert hamar felmelegedett nyáron , szakadt rólam a víz is :/ aztán jött a kövi meglepetés rájöttem szépen letöri a szállakat borzalmas volt a sok benőtt szőr hiába radíroztam a legdurvább smirdlivel akkor se lett jobb végül eladtam 4-5 használat után :( legszivesseben nullát adnék

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 1.

berni88

2015. július 6.

Úgy döntöttem adok ennek egy esélyt, mert már márkás, és drágább készülékekkel befürödtem.
Negatívumok: A rövid szőrökkel mit se kezd, ha a töltő nélkül használom (pedig ez egy külön vonzó funkciója) a gép egyszerűen lelassul!
Pozitívum: olcsó (4000ft körül vettem); jól kézre áll; töltő nélkül is használható (utálom a vezetékeket, mindig megtöröm valahol) ;a hosszabb szőrszálakat szépen kiszedi; nem vészes (!) az utána lévő bőrirritáció.
Összességében ennyi pénzért egy jó kis készülék.
(megjegyezném, hogy én mediterránabb típus vagyok (sok sok és igen erős szőr), szerintem ez egy gyengébb szőrzettel rendelkezőnek akár kifogástalan is lehet)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Összességében ennyi pénzért egy jó kis készülék.