Ideen Welt

Ár:   6649 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Liana88, Módosítva: 2020. december 14.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Akkus és hálózati üzem. Védőkupakkal, tisztítókefével, adapterrel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Fabricia

2022. január 14.

Sajnos azt kell, hogy mondjam totál pénz kidobás volt. A motor gyenge ahogy az akkumulátor is. Erősebben a bőrömhez nyomva megáll és hiába töltöm használat előtt nem bírja ki a végéig. Nagyon hiányosan szedegeti a szőrt ami engem teljesen kiidegel. Több mint 1 óra a teljes test epilalasa 30-40p helyett. Közben persze pihenőt kell tartani mert tölteni kell..
Én nem ajánlom senkinek sem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

Én nem ajánlom senkinek sem:(

sunkissedlove

2021. december 2.

Ma vettem nagy kapkodva, -miután az előző epilátorom a jobb lábammal végezve megadta magát, így csak félig voltam kész a szőrtelenítéssel. Eddig Braun és Remington epilátoraim voltak. Nem fűztem sok reményt ehhez a géphez, de haladéktalanul szükségem volt egyre. Nagy meglepetésemre az eddigiekhez képest sokkal jobb!!! Halk, kíméletes és 36 csipeszes. Használható akkumulátorral és hálózatról is. Nem is lett piros pöttyös a bőröm, ahogy az eddigieknél. Az ára is kedvező, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 2.