Ideen Welt

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rommie77, Módosítva: 2021. március 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Loknis, hullámos frizura készítéséhez.
  • 1 hőfokozat.
  • Automatikus lekapcsolás időzítővel.

Rommie77

2021. március 4.

Egyszerű, mint a bot, de olyasmiken spóroltak rajta, amikre nekem nincs kimondottan szükségem egy ilyen terméknél: nincs kijelzője, sem hőfokozatok, elég lassan melegszik fel, de kb ennyi, a dolgát teszi, és olcsó.
Szóval nekem eddig bevált.
Van rajta automatikus kikapcsolás funkció, de azt még nem tudtam tesztelni. Szerintem praktikusabb lenne egy rövidebb időzár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Szóval nekem eddig bevált.