Ideen Welt

Ár:   2229 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: valaholmessze, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

7 különböző fejjel, 2 sebességi fokozattal, jobbra forgó és balra forgó mozgás, körömcsiptetővel és körömágybőr feltolóval, különösen kézhez álló ergonomikus forma, megőrző tasakkal, 2 db AAA alkáli elemmel.

vkata96

2018. szeptember 7.

A körmeim megmentője ez a kis készülék! Nagyon gyorsan le tud nőni a bőr a körmömön, és semmilyen manuális eszközzel nem tudtam eddig tartós eredményt elérni, hiába tologattam. Az ára szinte hihetetlen, főleg mivel tartozik hozzá egy csipesz és elem is. Könnyen lehet vele dolgozni, a kis lámpa is megkönnyíti a dolgomat. Mondjuk nem mindegyik hegyét használom rendszeresen, de már a körömbőr eltávolítás miatt megérte. A csomagolás nagyon praktikus, egy két részes szütyűben van. 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

csicsi86

2018. július 2.

Otthoni manikűrre használom, teszi a dolgát. Árban jó. Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Otthoni manikűrre használom, teszi a dolgát. Árban jó. Ajánlom.

tomkogy

2018. július 1.

Sokkal szebb mani- és pedikűrt készítek amióta megvettem ezt a manikűrkészüléket. Eltávolítja a bőrlenövést a körömről, a talpbőrt finomítja egy erőteljesebb reszelés után. Egy professzionális eszköz biztosan többet tud, de számomra egyelőre elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

Ennie86

2018. január 24.

Karácsonyra ezt kaptam anyukámtól. Én gél lakk leszedésre használom és teljesen jól megállja a helyét. :) Jó hogy van rajta az a kis lámpa. Sima manikűrözéshez is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Banszky

2018. január 21.

Otthoni használatra teljesen jó. Profi manikűrösnek érzem magam tőle. Könnyű használni,elem tartozék hozzá. Szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.