Il Makiage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: horvath.emese, Módosítva: 2011. november 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Olaj mentes alapozókrém, mely tökéletesen fed. Minden bőrtípushoz ajánlott.

kriszti0208

2016. november 29.

M-8-as színben van meg,sajna a végét járja.IMÁDOM.Igaz,hogy alapozóként nem a legjobb termék,viszont szem alapozására tökéletes.Ha erre sminkelek,egész nap a helyén marad a szemfesték,gyönyörűen bele tapad és a színeket is kihozza.Sajnos nem találtam módját,hogy újra vásároljam,sehol sem lehet már kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

nyafatka

2015. december 10.

Iszonyú, azt sem tudom már páréve hogyan beszéltek rá... Maszkszerű és pattanásos lett tőle a bőröm. Egyedül a csomagolása volt praktikus. Il makiage = menekülj

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

fomnaba

2013. március 12.

Ostoba módon megvettem, nekem arany árában volt, de azt hittem csodaszer lesz, hát nem lett. Semmivel sem jobb, mint bármelyik másik alapozó, amelyik töredékébe sem kerül, nem is értem miért hagytam magam rábeszélni?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Kyraemett

2013. március 9.

Szerintem soha, de soha nem tudjuk meg milyen összetevői vannak...Kapsz egy tégelyt, amire annyi van írva, h Il Makiage, és slussz..13 ezer forintért azért egy csomagolásnak bele kéne férnie, feltüntetve az összetevőket.Nem is értem, hogy lehet így forgalomba hozni!
A lényeg: nem fed tökéletesen. Nekem a karikás pandaszememre oké egyedül, elfes sminkalappal elmegy, de nem szeretem , átfénylik, nem tartós, nem lélegzik alatta a bőröm.Ár/ érték arányban katasztrófa.Nem venném újra.
Azóta is keresem a tökéletes alapozót.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Azóta is keresem a tökéletes alapozót.:)

orchidea8627

2013. február 23.

Érdekes a viszonyom ezzel az alapozó krémmel.
2-3 éve vettem először, de szerintem sötétebbet adtak akkor mint amit a sminkelésen használtak rajtam, így pár használat után a húgomnak adtam, neki tökéletesen passzolt a színe és szerette is (neki zsíros bőre van, púderrel használta).
Aztán vettem még egyet a legvilágosabb színben és valamiért nem szerettem már a bőrömön annyira. Elég nehéz, tömény krém, valahogy megült a bőrömön, nehéznek éreztem. Még mindig van belőle, nagyon kiadós darab, de nem nagyon használom már (pedig még semmi baja, szóval elég tartós).
Száraz bőrre tuti nagyon jó, van egy barátnőm, neki száraz, nagyon érzékeny, allergiás a bőre és ezt az alapozót többször is újravette, nagyon szerette.
A színskála nagyon jó, a legvilágosabb még talán egy leheletnyivel világosabb is mint kéne, szinte fehér és egészen sötét színek is vannak belőle, a fedése pedig nagyon erős.
Ha valakinek passzol a bőrtípusához, nagy kedvenc lehet, nekem így csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Érdekes a viszonyom ezzel az alapozó krémmel.

Mimmina

2013. február 12.

Voltam náluk sminkelésen, amikor feltették rám, abban a világításban tetszett. De ahogy beértem a munkahelyemre, mindenki azt kérdezgette, mi van velem, úgy nézek ki, mint, akit bevakoltak. Úgyhogy ez nekem egy olyan alapozó, amit csak bizonyos fényeknél lehet használni. Pedig majdnem megvettem, de annyira rám akarták tukmálni, hogy elment a kedvem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

norci

2012. április 14.

Ha extrém módon pattanásos a bőröm, akkor szoktam használni, mert erősen fed.
Nagyon nagyon sűrű állagú (nem véletlenül studio cream), képes maszkosodni, illetve pár óra alatt szétrepedezni a bőrömön. Felvitel után mindenképp púderozni kell, mert iszonyatos módon fénylik. Pár óra múlva újra korrekcióra szorul, szóval mindenképp ajánlatos arckrémmel hígítani vagy könnyíteni a textúráján, és akkor talán kevésbé dobja le a bőr. Viszont nem bántam meg a vásárlását, mert különösen világos árnyalatban is kapható, amit nagyon preferálok, illetve jól fed és szinte évekig használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Ha extrém módon pattanásos a bőröm, akkor szoktam használni, mert erősen fed.

Martili

2011. december 1.

Én akkor szoktam ezt használni, ha erős fedésre van szükségem. Szuper kis alapozó. Jó sűrű, problémás bőrre ideális és még olajmentes is. Lassan lehet vele dolgozni, de annál jobban fed és nincs maszkhatása sem. Kevésnek tűnhet, de azt szokták rá mondani, hogy egy elefántot is körbe lehet vele kenni és tényleg, már jó rég óta használom és még mindig rengeteg van. Bázisnak is jól használható a szemsmink alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.