Ilcsi

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2020. január 17.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Az Aloé Ginkgó hidratáló krémmel az érett bőr problémáit gyorsan és hatékonyan tudjuk kezelni. Az új állagának, antioxidáns és tápláló hatásának köszönhetően a hidratáló krém egésznapra kellemes bőr érzetet biztosít.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mezespuszedli

2015. július 4.

Problémás, érzékeny bőröm van, nehezen találok megfelelő arckrémet. Az illata nem olyan jó, mint mondjuk a meggy-kökény krémnek, de nálam abszolút bevált! Csak jót tudok mondani erről a krémről, a bőröm nagyon szereti. :) (Épp most fogyott el az első adag, most majd nagyobb kiszereléssel szerzek belőle.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

mikormi

2013. május 30.

Az sima ginkot használtam, az nagyon jó volt, de ez a krém teljesen más...Sokkal "könnyebb" mintha vizesebb lenne.Kicsit maszkszerű érzet az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 30.

zuleica

2013. május 19.

Nekem nem igazán jön be, nem használom szívesen, próbálom kitapasztalni, hogy lenne a legjobb, de valahogy nem működik. Bármennyire keveset, ujjhegynyit kenek, akkor is érzem az arcomon, fehér lesz és nem szívódik be rendesen. A glycerint valahova nagyon előre tippelem... Vagy szerintetek romlott? Vagy mi lehet? Szeretem az Ilcsi termékeket, fájó szívvel adok 3 csillagot, de ez nekem eddig csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 19.