Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: gigi, Módosítva: 2013. március 2.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Regeneráló, hidratáló, tápláló, nyugtató és feltöltő szérum, számos bőrproblémára nyújthat megoldást.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Gica81

2017. április 9.

A legelső használatnál csípett és égett tőle az egész arcom. Elvileg rozáceás bőrtípusra való ez a szérum (amilyen az enyém is), vagy a ginkó vagy az aloé irritálhatta a bőröm, de egyáltalán nem volt kellemes érzés.
Amúgy a szérum állaga elég folyós/híg, könnyen felszívódik, gyógynövény illata van.
2*-ot is csak azért kap, mert nagyon szeretem az Ilcsi termékeket, de ez nem az én bőrömnek való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

opozi

2013. július 27.

Kellemes, de semmi extra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Kellemes, de semmi extra.

Móni@nya

2013. július 4.

Picit hidratál, picit nyugtat. Használom csípésre és hámsérülésekre is. Alkalmanként más ilcsis hidratálóhoz és szemráncgélhez is keverek belőle. Nem csodaszer, inkább csak a nyugtató hatása miatt vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

rekag

2013. március 30.

Elhasználtam egy 25 ml-es flakonnal, de nem vásároltam újra. Különösebb változást nem vettem észre, annyit tett, hogy halványította az esetleges piros foltokat és picit csökkentette a gyulladást. Hidratálni nem hidratált, és a feltöltést sem teljesítette. Az illata abszolút aloe illat, a színe kissé bizarr, de felkenve nem lesz tőle zöld az arc. Gyorsan felszívódik és nem képez filmréteget a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.