Ilcsi

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 11.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A különleges összetételű, csicsókát és kalendulát tartalmazó gélkrém, könnyű textúrájának köszönhetően gyorsan felszívódik a bőrbe, azonnali enyhülést hozva még a legszárazabb, irritált bőrnek is. A csicsóka inulin tartalmának hála, mélyen hidratálja és regenerálja, míg a kalendula nyugtatja, puhítja és táplálja a bőrt, hogy visszanyerje élettel teli ragyogását. A csicsókás termékcsalád kiválóan alkalmas a kinzóan száraz bőrproblémával küzdők bőrápolására.

platinakuka

2017. május 17.

Nekem ez sajnos nem vált be, kellemetlenül zsírosít.😒
Korpás szeborrea lett végül a bőröm típusa, azaz kb: zsíros, problémás, de mégis vízhiányos és irritált. A csipkebogyó habkrém sokkal jobb volt, de még a télre egész arcra kapott csengőlinkás is.
A lábamon száraz a bőröm, de dulván, na, azzal mondjuk csodát tett, mikor kipróbáltam. 😁😁 szóval száraz bőrre szuper lehet.
Éjszakai krémnek egész jó, de biztos, h nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Nekem ez sajnos nem vált be, kellemetlenül zsírosít.😒
Éjszakai krémnek egész jó, de biztos, h nem veszem újra.