Ilcsi

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Golyakalifa, Módosítva: 2017. július 19.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a tápláló krém az alipikus bőr számára legértékesebb regeneráló anyagokat tartalmazza. Összetevőiben megtaláljuk a hársfa és körömvirág olajos és vizes alkotóelemeit is, amelyekkel a víz- és fokozottan zsírhiányos bőrt táplálja.

Ár: 5200 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox, packeta

niomiode

2021. december 27.

Kellemes textúrájú, gazdag krém, télen amikor elkezdődik a fűtésszezon nagyon jól védi a bőröm a kiszáradástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 27.

Morgana27

2018. március 30.

Vízhiányos, stressztől fáradt bőröm van, erre ajánlotta nagyon a kozmetikusom tél végén ezt a krémet, amit pár hétig használtam csak. Nálam a hatékonyság messze veri az állag/illat szempontjait, de ez a krém egyáltalán nem győzött meg. Nehéz volt és olajos, zsíros érzést hagyott a bőrön, mintha nem tudna beszívódni, látható hatását egyáltalán nem tapasztaltam, és (nekem) még az illata is nagyon kellemetlen volt. Nem is kérek ilyet többet, télre nálam a szoboszlói gyógyvizes marad a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.