Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagyn9a, Módosítva: 2015. június 11.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Kézkrémek

Száraz, érdes kéz- és lábbőrre, berepedezett, munkától, vegyszertől hámló kézbőrre javasoljuk. Táplálja, hidratálja, puhítja a bőrt, lassítja a keratin megvastagodását, normalizálja a hámképzést, nyugtató és zsírozó hatású. Használjuk dunszt- és thermopakolások alá hatóanyagként. Munkavégzés előtt és után is ajánlatos alkalmazni.

Csermely

2015. május 17.

Először kis adagot vettem próba miatt mert megtetszett az illata, de kellett vennem egy nagy adaggal is mert a tesóm mindig lenyúlja aki aktívan edz és ez miatt sok a kezén lévő bőrkeményedés.
Szépen puhává teszi az igénybe vett bőrt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Szépen puhává teszi az igénybe vett bőrt :)

JLILLA

2013. november 19.

A kezem hajlamos a kiszáradásra, ez nálam olyan mértékig történik, hogy szétreped a bőröm és vérzik a kézfejem. Ez az egyetlen kézkrém ami segített. Este vastagabban kenem be és kesztyűt húzok rá 10-15 percre, úgy még hatásosabb. Amikor használom nem reped a bőröm, ha pedig elfelejtem magammal vinni vhova és mégis kireped egy-két használat után helyrehozza. Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 19.

nagyn9a

2013. március 26.

Szerintem drága maga a termék,s semmi extra hatása nincsen. Állagával sem vagyok elégedett. Gyakran kell kenni vele a kezem. Az áráért cserébe én jobbat vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 26.