Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bogibooo, Módosítva: 2013. február 13.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ajánlott korpás szeborreára, olajos szeborreára,aknéra, és rozáceára hajlamos bőrtípusokra.

Összehúzó,nyugtató, gyulladáscsökkentő és hámképző hatású lehúzható maszk.

canaille

2016. április 23.

Imádom, különösen mióta megújult. Kéthetente szoktam felrakni, de alá mindig simítok sárgabarackmag-olajat, vagy shea vajat. Fél óra után lemosom (nekem a dörzsölés/lehúzás nem jön be), és jöhet az EL ANR szérum. Reggelre olyan szép leszek, mint aki Balin nyaralt egy hétig.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

davev

2013. november 12.

Én most kezdetem el használni a kozmetikusom javaslatára, eddig igaz csak 3 szor használtam de csak pozitívat tudok mondani. Látványosan segít,csökkenti a gyulladást, s sokkal előbb elhalványodik s el is múlik. Továbbra is használom, s írok hogy milyen változás történik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

bogibooo

2013. február 27.

nagyon jó maszk erre mindig számíthatok,hipp-hopp rendbe hozza a bőrömet,ha nagy ritkán problémás. A gyulladást lehúzza, pórusösszehúzó,nyugtató és fertőtlenítő is. Én aloét (a növény levelének belsejét dörzsölöm szét az arcomon) is teszek alá, de kár valamilyen tápláló olaj is mehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.