Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: zsuzsparis, Módosítva: 2013. április 20.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Az E-vitamint is tartalmazó, kövirózsa és méz felhasználásával készülő zselé bőrnyugtató, rugalmasító, regeneráló, halványító, hámképző tulajdonságú. A májfoltos, pigmentfoltos, heges, szeplős bőr kezelésére ideális, de kisebb égési sérülésekre, a túlzott napozástól, szoláriumozástól cserzett bőr kezelésére vagy epilálás után nyugtató pakolásként, illetve futószemölcsös bőr kezelésésre is kiváló.

Sunny23

2020. július 19.

Kb. két éve használtam először ezt és a kövirózsa habkrémet is. Akkor jó volt, nem volt vele problémám (kozmetikustól vásároltam, nem teljes kiszerelést).
Nagyon szerettem volna egy jó kis hidratálót, aminek halványító hatása is lehet, a krémet és a kövirózsa zselét is megvásároltam (teljes kiszerelés).
A zselé első alkalom után, a krém a 2. alkalom után produkálta az alábbiakat: iszonyúan elkezdett égni a bőröm és bevörösödött. Olyan volt mintha az esemény előtti pakolást használtam volna, - pedig nem! Azóta egyszer próbáltam egy nagyon pirinyó mennyiséget a krémből az arcomra varázsolni, és egyből ugyan ez a hatás volt. Sajnos, mostanában elég sok allergiás panaszom van mással kapcsolatban is, így nem próbálkoznék vele többször. Ha valaki megvenné bármelyik krémet, írjatok légyszi' (elég drága volt ahhoz képest, hogy nem tudom használni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 19.

natasa

2015. április 9.

A tonikkal együtt vettem meg, de ezt még nem használom naponta. Egy héten párszor kenem fel, mikor hogy... Nagyon jól működik így együtt. Szerintem világosít is, de ápol, hidratál. Az illata kellemes, a bőr jól beszívja. Nem marad sem ragacsos, nem is feszül. Kevés elég belőle, szerintem gazdaságos lesz. Bár most tavasszal-nyáron valószínűleg többször is fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 9.

Tildi

2014. augusztus 10.

Testvérével a kövirózsa habkrémmel együtt a legnagyobb kedvencem. Szuper az illata és tényleg halványítja a napfény hatására keletkező foltokat a bőrön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.