Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Csill65, Módosítva: 2013. január 17.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A gél nyugtató, gyulladáscsökkentő, regeneráló hatása mellett viszketés csillapító hatása is van.

Minden bőrtipusra akár napjában többször is alkalmazható. Égési sérülésekre is ajánlott.

Ivett0502

2015. július 17.

Tényleg nagyon büdös de szerintem a görögszénàs termékeket nem űbereli semmi.😊Anyukàm rendszeresen hasznàlja az arcàra ha a pikkelysömöre megjelenik.Hűsíti,megnyugtatja neki a bőrét és kezeli neki a bőrbetegségét.Szerintem szupi termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Csill65

Korcsoport: >54
2013. január 9.

A gél nagyon kicsi kiszerelésű, ehhez képest igen borsos az ára. Mivel másnap indultunk nyaralni ezért megvettem napégés esetére. Az első este amikor elkezdtem használni le kellett fürödnöm, mert annyira erős és elviselhetetlen volt az illata, hogy újra le kellett zuhanyoznom, hogy aludni tudjunk. Így persze nem is segített. Ha előre tudtam volna, hogy ennyire elviselhetetlen az illata, biztos nem adtam volna ki több ezer Ft-ot rá. Szerintem ez a legbüdösebb Ilcsi termék, számunkra elviselhetetlen illattal, pedig nagyon szeretem Ilcsi néni termékeit, de ezt nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 9.