Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Anee876, Módosítva: 2012. január 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Érzékeny, szeboreás, aknés, gyulladásra, rozáceára hajlamos bőrre. Nyugtató, gyulladáscsökkentő, pórusösszehúzó, érösszehúzó. A nyugtató, gyulladáscsökkentő, összehúzó hatású maszk kiváló a tisztításos kezelések után, de alkalmazásával a fiatal, pattanásos, érzékeny bőrön is látványos eredményt érünk el. Az Ichtiolos gyógyfüves maszkban érvényesül az ichtiol 11 bőrszépítő csodája: hámépítő, érösszehúzó, szárító, antiszeptikus, fájdalomcsillapító, viszketéscsillapító, hámképző, antiszeboreás, antirozáceás, keratinoldó. A maszk gyógynövényei, értékes olajai tápláló, regeneráló, vitaminizáló hatást fejtenek ki.

Kiszerelés: 125 ml

misno

2015. július 3.

Egy ideje használom, és egész szépen kitisztítja a pórusokat, de mást nem nagyon tapasztaltam. Elég nehéz felkenni, ragacsos, szegfűszeges illata van, aztán szépen lassan megszárad. Száradás után lehúzni nem túl egyszerű...haj mellé ne kerüljön, mert viszi magával...ahogy az apróbb pihéket is az arcról. Csipkebogyó olajat kentem alá, így nem akkora szenvedés. Igazából volt már jobb Ilcsi maszkom is, de még így is hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

adry1992

2014. július 13.

Felváltva használom kb. heti kétszer az ichtiolos pakolással. Próbáltam már többféleképp, de sajnos azt kell mondanom, hogy nekem egyik sem használt. Nincs kevesebb pattanásom tőle, igaz, a pórusokat összehúzza, de csak néhány órára, másnap meg megint tiszta mitesszer a bőröm. A gyulladásokat is alig viszi le nekem, pénzkidobásnak tartom egyelőre, de remélem, ez hosszú távon változik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

ingrid0411

2014. július 12.

Nekem is ezt használja a kozmetikusom a tisztítás után. Furcsa de szerintem nem kellemetlen az illata. A hatása tényleg nagyon jó. Érzem ahogy összehúzza a pattanásokat és szépen csökkenti a gyulladás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

redrose

2013. augusztus 27.

Hetente egyszer használom a zsíros, pattanásos, mitesszerrel teli bőrömre. Nagyon jól lehúzza a gyulladásokat és szépen leszedi az elhalt hámsejteket. Jól tisztítja a bőrt. Én teljesen megvagyok vele elégedve, szerintem egy csodaszer a problémás bőrre!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Kriszinakert

2013. július 29.

Csak nagyszerű eredményről tudok beszámolni. Én minden este használom tisztítás után. Azóta alig jön ki pár pattanás és még nem is szárít, pedig számítottam rá, hogy utána kell egy jóóó hidratálás, de nem. Este lefekvés előtt felkenem hagyom egy kicsit majd lehúzom, lefekszem és reggel is puha bársonyos bőrrel ébredek :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

NagyG

2013. július 9.

Ez valami csoda.Nem győztem álmélkodni.A kozmetikus a kezelés után ezt rakta az arcomra és gyönyörűen lehúzta a gyulladást az arcomról.Másnap még bálba is elmehettem volna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Móni@nya

2013. július 4.

Hozzá kell szokni a szagához és a fura állagához, de hidratál, feszesít, rugalmasít, nyugtat, gyulladást és viszketést csillapít. Extrém módon érzékeny bőröm nagy boldogságára. Azt hiszem mindent teljesít amit ígér. Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

adri1

2013. április 1.

Egyszerűen csodálatos eredményekkel tudok csak beszámolni róla!!
23 éves vagyok, s tinikorom óta küzdök a pattikkal, a pórusaim is egy-két éve nagyon kitágultak (láthatóan..) DE...egészen idáig.. elmentem kozmetikushoz, aki szépen kitisztítja a bőrömet, s akinek nem lehetek elég hálás, hogy ajánlotta számomra ezt a terméket... CSODASZER!! amióta ezt használom, komolyan mondom (s nem túlzok), nagyon szép bőröm, még soha nem volt ilyen állapotú.. Az utált púdert, alapozót végre elhagyhatom, mert nincs már mit takargatnom, sokkal nagyobb az önbizalmam is, nincs az az érzésem, hogy mindenki a tág pórusaimat bámulja..(szörnyű volt..) Annyi mindent kipróbáltam már, s csak kevés eredménnyel, de végre megtaláltam az én termékemet!!! :)
Azt hiszem, kipróbálok más Ilcsis dolgokat is. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Egyszerűen csodálatos eredményekkel tudok csak beszámolni róla!!
Azt hiszem, kipróbálok más Ilcsis dolgokat is. :-)

rikiki25

2012. december 28.

Büdi, de hatásos. Gyulladt bőr esetén heti egyszeri rendszeres használat mellett egy hónap után már látványosan lejjebb visz a gyulladásból és nagyon jó hámképző is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

maaya83

2012. március 7.

Nagyon jó,ajánlom mindenkinek,hogy próbálja ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

Nagyon jó,ajánlom mindenkinek,hogy próbálja ki!