Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, Módosítva: 2012. január 7.

Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Zsír- és vízhiányos, felvastagodott, száraz érzésű bőrre. Szarukoptató, keringésfokozó, bőrpuhító.

Kiszerelés: 250 ml

feketebodza

2016. július 22.

Szerintem nem túl jó...alapból az Ilcsi termékeket nem nagyon értem, miért natúrak, hiszen ennek a terméknek is az összetevő lista közepén van a parfüm, mikor a parfüm nagyon irritál, natúrkozmetikumokban elsőnek zárják ki. Irgalmatlan erős illata van, az arcomra esélytelen, hogy kipróbáljam, testre elhasználom de a szagától rosszul vagyok, ha kinyitom szerintem még a szomszéd is érzi, olyan erős. Amúgy abszolút semmi extra, ennél ezerszer jobb radírok vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

almamaga

2016. április 16.

Én imádom az Ilcsi termékeket és tényleg szuperek. De ezzel a termékkel valahogy nem voltam elégedett annyira. Ennél sokkal jobb bör radirok vannak a piacon. Ennél alig lehet érezni, hogy a kis szemcsék leszednék a bőrt. Én egyáltalán nem éreztem, hogy vérbőségfokozó hatása lenne...pediga többiu terméknél szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Juju22

2016. január 8.

Én nagyon szeretem, nagyon puha lesz tőle a bőröm!! Előtte tisztítom a bőröm, majd rákenem a rádirt, kb negyed óra alatt meg szárad, akkor le dörzsölöm törülközővel, utána pedig csipkebogyó olajat és egy kis arckrémet kenek fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

nokedly

2014. október 23.

Lehet, h rosszul használom?????? De én nem éreztem egyszer sem a keringésfokozó hatást, mint pl. a csalános alga krémzselénél v a vérpezsdítő testápolónál!!! Pedig ezért vettem meg!
Az illata tetszik. Használata után a bőrömnek kellemes a tapintása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 23.

Az illata tetszik. Használata után a bőrömnek kellemes a tapintása.

Juhaszbóbita

2014. október 11.

Így igaz, doramora! A vérbőséget fokozó termékek egyik szuper tulajdonsága, hogy növeli a hatóanyag bevitelt! Nem csak rendkívüli jó radír, de elősegíti a pakolás felszívódását is! Szeretem. Többek közt szivesen dolgozok vele a kozmetikában és odahaza a fürdőszobában is nagy kedvencem! Jó kis "kence" ... 5*** :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

doramora

2013. október 18.

Jó kis radír, piros paprika van benne, ami vérbőség fokozó, attól pirosodik ki az arc. A fincsi mandula illat pedig igazából nem is mandula, hanem borostyán olaj :)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

cassiopeia

2013. április 7.

burberry,a túlérzékeny bőrödre valóban a csipkebogyós v. az AHA v. az érzékeny extra termékcsalád a jó,a rollingot nem is értem?! :)
Fincsi marcipán illata van,és mivel keringésfokozó,így olyan szép friss,üde,kicsit piros utána az arcom!!!!Én nagyon szeretem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

burberry

2013. január 4.

Nem szeretem a nagy szemcséi miatt, nekem ez "durva", ráadásul irritálta a bőröm, pattanások jöttek ki rajtam, nekem kicsit zsíros állagú, érzetű. Radírozni radíroz, puhítani puhít, de nekem a csipkebogyós radír vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Fruzsi

2012. április 28.

Valóban isteni illata van, nagyon jó radír.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Valóban isteni illata van, nagyon jó radír.

virgogirl

2012. február 2.

Csodás illata van, a hatása pedig elképesztően jó! Igaz, nem szabad túl sűrűn használni, mert elég erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.