Ilcsi

Ár:   7690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Golyakalifa, Módosítva: 2020. szeptember 8.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémmel növelhetjük az epidermális sejtek életképességét, élénkíthetjük a sejtmegújulást, ezzel is hatékonyabbá téve a bőr regenerációját, megújulását. A vitaminokban gazdag, olajjal dúsított krém az alipikus bőr csodaszere.

Ár: 6400 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox, packeta
100ml Ilcsi Szőlőőssejtes Bőrmegújító Intenzív Tápláló Krém
Ár: 8900 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan 100ml, Helyszín: Bp, fizetés: személyes posta foxpost packeta

niomiode

2022. január 22.

Zseniális tápláló krém, finom regeneráló hatóanyagokkal. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 22.

Zseniális tápláló krém, finom regeneráló hatóanyagokkal. Imádom.

sassar

2019. május 27.

Számomra különleges az illata, és a bőrömre kifejezetten jó. Kellemesen hidratál, puhítja a bőröm, elégedett voltam vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

csadri

2019. január 4.

Az illata nem kellemes, én nehezen szoktam meg. Viszont remekül hidratál, nem allergizál, láthatóan és érezhetően szebb lett a bőröm tőle. Persze csodát nem várok tőle, egyenlőre nagy kedvenc :) Megadom az öt csillagot, mert eddig ennél jobbra még nem leltem.

Update: pár hónappal később: a téli időszakra kevés. Csillagot nem vonok le emiatt, mert a maga nemében tényleg szuper kis krém, sajnos nekem nagyon nehéz megfelelő hidratálót találni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.