Image Skincare

Ár:   23 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nobosz, Módosítva: 2016. augusztus 2.

Ár:   23 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ez a tiszta szérum kisimítja és kitölti a ráncokat. Tömény botanikai eredetű 18%-os hialuronsavat, sárgabarack illóolajat, B5-vitamint, valamint erős antioxidáns E-vitamint tartalmaz. A bőr egyetlen ampulla szérumhasználat után érezni fogja a hidratáltságot. Sima és feszes bőr injekció nélkül. Parabénmentes.

Bircsi

2020. május 31.

Sokáig gondolkodtam, hogy vegyem-e meg ezt a kis szerumot. És milyen jól tettem! Szépen feltölti az arcomat. Imádom, minden fillért megér. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Bernadett78

2020. február 13.

Reggel és este is használom krém alá. Azonnal feltölti a ráncokat, kisimít. Ha egy két napig nem kenem fel, bizony hiányolja a bőröm. Nagyszerű termék, mindíg van itthon.
5 csillag😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 13.

5 csillag😍

Eszterga

2018. június 9.

Két hete használom a Vital C Hidratáló A-C-E Szérummal felváltva és szemmel láthatóan simultak a ráncaim, enyhült a rosacea és puhább, hidratáltabb, egészségesebb a bőröm. Amennyit életemben elköltöttem már vacak krémekre, azt inkább össze kellett volna gyűjtenem egy ilyenre és sokkal jobb állapotban lenne a bőröm. Minden fillért megér, újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate