Image Skincare

Ár:   22 050 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: muzsaa, Módosítva: 2021. április 7.

Ár:   22 050 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Fejlett polipeptid/antioxidáns formula, A-, C- és E-vitaminnal, hidratál és csökkenti az öregedés jeleit.

lillus09

2020. június 27.

Most fogyott el egy üveggel és a helyzet az, hogy kicsit bajban vagyok vele. Mert ha az árát nézem egy 23.000 ftos szérumtól én nagyon sokat várok el, vártam volna a nagy wow hatást, de nem jött. Peeling kezelések miatt kötelezően megvettem 4 terméket ez volt a szérum. Korábban koreai c vitaminos szérumokat használtam és én úgy tapasztaltam tudnak azok is ennyit, mint ez, töredék áron. Könnyen felszívódik, picit ragacsos érezetet hagy maga után és nem mindegyik hidratáló krémemmel működött jól, egy Clinique arckrémet tettem fölé és nem szívta fel a bőröm, inkább levált, lehámlott róla a krém. De ez lehet a krém hibája volt. Igazából reggel használtam és ha kiléptem az utcára az Imageos matt fényvédőt tettem felé és azzal okés volt. Kombinált a bőröm, t vonalban picit zsíros, így nyáron szinte önmagában is elég, jól hidratál. Viszont pattanás utáni hegeket nem gyógyította gyorsabban a koreai Tiam szérumnál, ami kb. 5000 ft körül van és ahogy írtam semmi extra nagy változást nem hozott a bőrömön, ami miatt megérné újra megvennem. Tök átlagos c vitaminos szérum, túl árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

honeybya

2020. május 5.

Imádom, engem ez a kis szérum most megmentett :) annyira brutál száraz volt a bőröm, nem tudtam még szépen kisminkelni sem magam, mert úgy éreztem, mintha egy ráncos banya lennék. De ez a kis cucc feltöltötte a bőröm, a dehidratáltság okozta ráncaim eltüntek, szerintem a pórusaim is szebbek. Ha lehetne 6csillagot adnék, mert a szemkörnyékemet is szépen ápolja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Hippike

2019. július 9.

Nagyon jó illata van, de nem vagyok tőle elájulva. Nem vettem észre, hogy javította volna a bőröm állapotát.
Egy Vital C-s hidratálóval használom minden nap, a bőröm hidratáltabb lett valamivel, de ezen kívül semmi.
Nem venném újra ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Nem venném újra ennyi pénzért.

luckygirl77

2019. január 17.

Nagy rajongója vagyok a c-vitaminos családnak. Ez a termék is fantasztikus. Nem szoktam minden nap használni, viszont amikor felkenem egész nap láthatóan ragyog tőle a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Eszterga

2018. június 9.

Megújult a termék, 30 ml-es, így az ára is dupla lett, de minden fillért megér. 2 hete használom, ezt reggel, a Hyaluronic Filler Szérumot este és már nem csak érezhető, de látható is a változás. A finom mimikai ráncok szépen feltöltődtek, nem azt mondom hogy eltűntek, mint egy botoxtól vagy feltöltéstől, de sokkal kevésbé feltűnőek. A rosaceas pirosság is enyhült, egységesebb színű a bőröm, teljes a siker. Ha elfogy, tuti újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

Max

2015. augusztus 1.

Ez is egy csodaszer, mint a legtöbb Image Skincare kozmetikum.
Ettől a hidratáló, öregedést késleltető szérumtól valósággal feltöltődik a bőröm. Nyári időszakban önmagában használom, 4-5 cseppet teszek az arcomra, nyakamra a kis pipettával. Bemasszírozás után szinte eggyé válik a bőrömmel. Szemkörnyékre is teszem, nem irritálja a szemem. Ha nem a nyári, kánikula időszak alatt használom, akkor az Image Skincare C vitaminos repaire krémbe cseppentek 2-3 cseppet és együtt masszírozom be a bőrömbe. Nagyon jól lehet rá alapozót használni. Én az Image 3-as beige alapozóját használom hozzá. Kollagén és elasztin (a bőr tartó szerkezete) stimuláló hatásának köszönhetően szépen feszesíti, megemeli a bőrt. Erős anti-oxidáns koktél (20%-os ACE-vitamin keverék), ezért a sejtmegújulást valóban serkenti. Más kipróbált anti-oxidáns szérumról nem mondható el, hogy ilyen magas százalékban tartalmazna stabil vitaminokat.
Mindig újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Ez is egy csodaszer, mint a legtöbb Image Skincare kozmetikum.
Mindig újra veszem.