Imetec

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gyovai890, Módosítva: 2013. november 4.

Lelőhely:   műszaki boltok, online

• LCD kijelző
  • 30 mp alatti felmelegedés
  • Forgó vezeték

Ár: 4000 , Eladó: Ano
Állapot: Megkímélt allapotban, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Foxpost előre utalással v szemelyesen XI kerulet

Evee88

2018. július 6.

Évek óta hűséges társam
Pillanatok alatt felmelegszik, könnyen lehet vele vasalni, formázni, nem bántja a hajamat! :)
Hamar visszahül , legjobb ♡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Évek óta hűséges társam
Hamar visszahül , legjobb ♡

Dhewilgirl

2017. augusztus 1.

Nagyon szeretem, csillió éve megvan már. Nagyon gyorsan felmelegszik, az én hajamat szépen vasalja, nem látom, hogy roncsolná. Egyszer volt egy kontakt hibája (akkor volt meg kb 5 éve), de egy ismerősöm apukája meg tudta szerelni és azóta is tökéletesen működik. A felülete, vasaló része nem kopott, pedig heti 2-3 alkalommal használom. Remélem, még sokáig fogom használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

nyusszkoo

2017. június 15.

X

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

X

Alexandra186

2016. július 26.

6 éve van meg, én jobban szeretem ezt a hajvasalót mint a remingtonokat, ez kevésbé roncsolja a hajam :)
talán a jade kristálynak köszönhető?
sajnos elromlott és nem melegszik fel normálisan, nem tudok hajat vasalni vele, szép kort megélt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

talán a jade kristálynak köszönhető?

Pandácska

2015. január 24.

Még millió évvel ezelőtt vettem, már nem is emlékszem, hogy mikor. Évekig használtam, sosem volt baja, szerintem gyorsan felmelegszik, lényegében elégedett voltam vele. Az ára is nagyon rendben van. Azért kap 4 pontot, mert most, hogy kipróbáltam a ghd hajvasalót, már tudom, hogy mekkora különbség lehet két gép között. Sajnos ezzel naponta kellett vasalnom a hajamat, mert másnapra már nem volt egyenes, a tömege se tetszett, sajnos a szöszöséggel se tud mit kezdeni. A napi vasalás meg ugye nem hajbarát dolog, szóval a végeredmény nem tartós, csak akkor nem foglalkoztam ezzel, gondoltam minden gép ilyen. Azt azért megjegyzem, hogy kevesebb hajra, ami nem szöszös fajta, akár ez a gép is tökéletes lehet, bár selymes, puha hatást nem ad a hajnak akkor sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 24.

eniko.hintya

2014. október 14.

Azért vettem meg ezt a hajvasalót, mert jókat írtak róla. De sajnos nagy csalódás volt. Nem tudom, hogy ez csak egy rossz széria, vagy mindegyik ilyen, de a lapjai nem érnek össze rendesen, csak a csúcsa. Össze sem lehet nyomni, mert ugye használat közben felforrósodik. Elvileg 200 fokra melegszik fel, de a funkcióját nem is látja el rendesen, nem nagyon egyenesítette ki a hajamat. Ez egyébként sem lehet megoldás, mert leszakad az ember keze. Nem mondom, hogy minden egyes termék ilyen de én eléggé ráfáztam, és mivel akciós volt, vissza sem cserélhettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

Vizsiildi

2013. november 27.

Imádom!6 éve van meg!Kb 2-3 naponta használom és még nem ment szét,az elmúlt 1 évben már lassabban melegedett fel,mint a kezdetek kezdetén!Nagyon megéri a bellissimát megvenni,mint más márka hajvasalóját,igaz,hogy megkérik az árát,de legalább nem kell 1-2 évente lecserélni,újat venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

gyovai890

2013. október 26.

Nekem ez a hajvasalóm van és teljesen meg vagyok vele elégedve! Gyorsan felmelegszik, könnyű használni és a végeredmény gyönyörű, egyenes csillogó haj. Egy bajom van vele, hogy nem lehet vele göndöríteni, mert a külseje nem fém hanem műagyag és nem melegszik át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.