Imetec

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintia995, Módosítva: 2013. október 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

• Gyors felmelegedés
  • Forgó vezeték

Vendy254

2017. május 10.

Már nem is tudom hány éve használom. Nagyon szeretem Szépen kiegyenesíti a hajam. Régebben még sokat vasaltam a hajam ma már csak néha néha de még mindig ugyan azt a teljesítményt kapom tőle mint pár évvel ezelőtt :) A kinézete miatt vettem meg leginkább meg azért mert nem sima kerámia. Csak jót lehet mondani róla

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

tokfejessi

2016. június 5.

Kb. 6 évvel ezelőtt kaptam a szüleimtől karácsonya, és azóta tökéletesen működik! Tény, hogy mostanság évente néhány alkalommal veszem csak elő, de előtte évekig nagyon intenzíven használtam. Strapabíró, mert jó párszor leejtettem már szegényt, utaztattam bőröndben, táskában, és kutya baja sem lett.
A hajamat is hamar kiegyenesítette, viszont nekem alapvetően hullámos, makacs a hajam, és nem szoktam hajlakkozni, így annyira nekem nem tartós. De a barátnőimnek nagyon szép egyenes maradt a hajuk, ha az én hajvasalómat használták :)
Mégis az a legnagyobb erénye, hogy ennyire sokáig használható. Nem tudom, mennyiért vették annak idején a szüleim, de megérte az árát, az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Jossie

2014. július 28.

Elég régóta ezt a fajta hajvasalót használom, és meglepetésemre akár öt perc alatt egyenes hajat varázsol a rakoncátlan tincseimnek is, ami reggelente sok időt megspórol nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

cintia995

2013. október 5.

Évek óta használom, még mindig tökéletes.
150 °C-on is szépen kivasalja a tincseket, ami nekem fontos mert próbálok minél kevesebbet ártani a hajamnak. Összességében szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 5.

Évek óta használom, még mindig tökéletes.