Imetec

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2013. február 27.

Lelőhely:   műszaki boltok, online

• Forgó vezeték
  • Hajas László mesterfodrász ajánlásával

kovacsrekaa

2016. január 6.

Eletem elso es legjobb bellissimaja volt. Azota csak szart adnak ki.
Mivel szegenyre raleptek ezert szettort. :(
Imadtam, gyonyoru hajat varazsolt. Baratnom ilyet nyuz, es gyonyoru a haja egeszseges es fenyes.
Hasonlo lappal vettem ilyesmi hajvasalot, B2050. 3500 forintert tok jo, de ezt a hajvasalot vissza sirom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Eletem elso es legjobb bellissimaja volt. Azota csak szart adnak ki.
Mivel szegenyre raleptek ezert szettort. :(

Masnilány

2014. november 20.

Szörnyű. Borzasztó. Félúton gondol egyet és nem tartja a hőfokot, én meg azt vettem észre hogy egyre nehezebben haladok a vasalással.
Úgyhogy egy idő után már úgy csináltam, hogy amikor elkezdett magától kihűlni (de ez mekkora ganéság már?) akkor kikapcsoltam és hagytam kicsit pihenni, közben sminkeltem, pakolásztam, majd újból bekapcsoltam, beállítottam a hőfokot és csináltam tovább a hajam.
Az egyik ilyen alkalommal gondolt egyet és FELROBBANT benne valami, méghozzá úgy hogy a házban egy teljes fázist levágott, én csak álltam a fürdőben tök sötétben és egyre jobban égett szag volt, nem kicsit ijedtem meg. Utólag amikor szétszereltük, hogy mégis meg tudjuk lesni hogy mégis mitörtént, kiderült, hogy az egyik fűtőszál robbant el, de úgy hogy a fél vasaló belülről csupa fekete volt, mert szénné égett.
Lehetne egy 0-ás csillag értékelés is, ami az életveszélyes minősítést kapná, na ez az. Soha, senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

ILOVEMAKEUP1

2014. június 18.

BORZASZTÓ!
lányok, ha hajvasaló, akkor Remington!
legalábbis én Remingtonról váltottam erre, nagyon húzta a hajam és nem záródott normálisan, ezáltal a vékony hajszálaimat(hajvégeimet) nem vasalta ki. És nekem pont ott lenne rá szükségem.
Azonnal vittem vissza, szerencsére kicserélték.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 18.

BORZASZTÓ!
lányok, ha hajvasaló, akkor Remington!
Azonnal vittem vissza, szerencsére kicserélték.

Babooca

2013. november 15.

2-3 éve rendszeresen használtam, a Remingtonomat váltottam le erre. Mostanában csak különleges alkalmakkor veszem elő, de egyébként semmi bajom vele. Jó 4-5 éve vettem már és még mindig semmi baja, hozzáteszem azért, hogy vigyáztam is rá eléggé. Az árát megéri teljes mértékben. A kijelzője hasznos, és a hőfokszabályzó is. Már csak a legalacsonyabb hőfokon vasalom a hajam, és így is kibírja a következő mosásig, persze behullámosodik a vége, de ennyi belefér annak érdekében, hogy később is maradjon haj a fejemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

diaziana

2013. július 9.

Talán 5-6 éve vettem, és nagyon jól bírta. Másfél éve nem használom már, mert leszoktam a kóros hajvasalásról. Nem volt drága, sokáig tartott még az én makacs hajamban is az egyenesség utána. Nem tudom, mennyire roncsolt, de azért sokkal kevesebb baj van a hajammal, mióta nem élek vele. Mondjuk ez meg nyilván nem egy hajvasaló hibája. Nincsen ezzel semmi baj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

tátombák

2013. április 19.

Sajnos nincs olyan jó, mint a remingtonom. Először nagyon furcsa volt, hogy sokkal rövidebb a drótja. Többször át kell vele menni a hajamon hogy eredményes legyen. Elég hamar olyan forró lesz a teteje, hogy alig tudom megfogni. A kijelzője és a hőfokszabályzója viszont nagyon praktikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

szlilla

2013. március 21.

Nekem is ilyen van és nagyon elégedett vagyok vele. Nem tépi vasalás közben a hajamat, nem is roncsolja szét. Jól kézre áll. Nem válnék meg tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

sydney

2013. március 14.

Nekem nagyon bevált. Egyenesítésre is, hullámosításra is könnyen használható, kényelmes fogása van, praktikus a kijelző. Nálam viszonylag tartós az eredmény, bár ez gondolom hajtípustól is függ. Legalább 4-5 éve megvan és az égvilágon semmi baja nincs, a kerámia felületen sincs egy kopás, karcolás, ilyesmi. Nekem nagyon megérte az árát. Egyetlen pici hiányérzetem amiatt van, hogy nem volt hozzá tok, ami pedig szükséges lenne, és nem hiszem, h nagyon megdobta volna a gyártó/forgalmazó költségeit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.