Imetec

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deni, Módosítva: 2013. március 28.

Lelőhely:   műszaki boltok, online

• Forgó vezeték
  • Hajas László mesterfodrász ajánlásával

Bogi97

2020. január 20.

Nekem vagy 5-6 évig megvolt aztán egyszer csak megadta magát.
De ennyi pénzért szerintem tökéletes hogy még ilyen sokáig is bírta.
Szerettem, ez volt az első hajvasalóm, tette a dolgát.
Nekem hajmosás után egyszer elég volt vele kivasalni és utána 3 napig a következő mosásig szép egyenes maradt :)
Aztán mikor tönkre ment 2016-ba vettem egy akkori legújabbat , az is Bellissima és még a mai napig is azt használom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Nekem vagy 5-6 évig megvolt aztán egyszer csak megadta magát.
De ennyi pénzért szerintem tökéletes hogy még ilyen sokáig is bírta.
Szerettem, ez volt az első hajvasalóm, tette a dolgát.

Sherka

2018. december 4.

Kicsivel több, mint 10 éve használom ugyanazt a készüléket, és olyan mint új korában, és ez egyáltalán nem túlzás, pedig nyúztam, utaztattam rendesen az évek alatt. A belső lapok sem koptak meg vagy karcolódtak, csupán éppen a leges-legszélein, ami azért van, mert a csempén arrébb szoktam lágyan rugdosni, ha útban van. :)) Van, hogy használom a barátnőim hajvasalóit, és mindig elégedetten konstatálom magamban, hogy óóó hát az én jó öreg barátom otthon mennyivel jobb. :) Egyáltalán nem roncsolja a hajamat (vagy csak olyan minimális mértékben, hogy észre se veszem). Valóban maximum (!) 30 mp, és már lehet is használni. Gyors, precíz, ha tönkremenne esetleg - amit kétlek -, ugyanezt venném újra, teljes mértékben hozzám nőtt, nem voltak hullámvölgyek a kapcsolatunkban, de már nem minden nap használom, csak kb. hetente 3x. Azt hozzá kell tenni, hogy hosszú, alapból hullámos, vékonyszálú hajam van, amit könnyű kivasalni, szóval, még szép, hogy jól működik nálam, ez a dolga, de így a vastagabb szálak/göndör tincsek esetében nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Timi8

2018. július 31.

Én imádom, nekem bevált nagyon! Popsi fölé érő, vastag szálù, enyhén hullámos hajam van. Ezt a hajvasalòt kb.2010 òta töretlenül használom, nem tervezem leváltani, amìg csak működik, ez marad. Amikor vettem akkor Swarzkopf-os fodrász szalonokban is ezt használták, azòta persze lehet, hogy ők modernebbre váltottak. (Creativity változata is szuper, barátnőm akkoriban erre ruházott be.)
Alá szoktam fùjni egy kis hővédő spray-t, amikor készen vagyok, átsimìtom egy kis hajolajjal, számomra tökéletes a végeredmény. Kb.3 napig tartòs és szép, utána ismételni kell. Nem vettem észre, hogy töredezne tőle a hajam de nyilván nem tesz jòt semmilyen hajnak a fokozott hőhatás. (Gondolom, vékony szálù és/vagy szőkìtett hajon látványosabb az esetleges roncsolòdás.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

biju94

2018. július 26.

Furcsállom ezt a sok pozitív véleményt. Amikor én megkaptam ballagási ajándékként nagyon örültem,első hajvasalóm volt. Az első pár használat után még szép egyenes volt a hajam.... aztán ahogy telt az idő, egyre kevésbé szuperált.Napi szinten használtam, de pl. mire beértem a suliba a hajam olyan volt mint hajvasalás előtt.(elég dús hajam van) Párszor kérdezték, h h nem vasalom a hajam ha ennyire nem szeretem, hogy hullámos, én meg mondtam h de basszus minden reggel kiszoktam vasalni. Kb. halottnak a csók ennyit ér ez a hajvasaló.Volt olyan osztálytársam akinek szintén volt ugyanez a hajvasalója de ő is azt mondta h nem szerette mivel egyáltalán nem vasal jól/tartósan.Ráadásul a hajam is eléggé roncsolódott miatta. A lapjai össze sem érnek van egy kis hézag a 2 lap között, ez lehet az egyik oka amiért nem vasal jól...
Most Remingtonom van de semmi pénzért le nem cserélném!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Most Remingtonom van de semmi pénzért le nem cserélném!!!

fdorci

2015. december 8.

Számomra semmit nem ért pedig nincs extra göndör rakoncátlan hajam csak hullámos de ennyi nem lenne lehetetlenség kivasalni például barátnőm remingtonjával olyan szépen sikerül és még a következő hajmosásig (3-4nap)is szép egyenes és sima marad, azonban ezzel kb félóráig marad egyenes ráadásul hihetetlenül száraz is lesz utána.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 8.

Madi

2015. július 24.

Egyik fodrász barimnak vagy 6 éve megvan, együtt vettük az enyémmel, ami ugyanilyen, csak tekerős. Sokszor csinálta vele a hajam, még mindig tökéletesen működik. Vékonyszálú hajam van, de nem roncsolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Vivien1998

2015. február 22.

A héten vettem meg ezt a haj vasalót. Eddig romington hajvasalóm volt. Hát imádom komolyan mondom szerelmes lettem nekem göndör hajam van, de ez a haj vasaló isteni könnyen ki kehet vasalni, és tartós még a párat is bírja és amit a legjobban szeretek ebbe a haj vasalóba hogy érzem hogy nem töri le a hajamat:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 22.

Jenniii92

2015. február 21.

Nagyon jó kis hajvasaló, nagyon meg vagyok vele elégedve. Már vagy 5 éve megvan, de még mindig tökéletesen működik. Szeretem, hogy lehet állítani rajta a hőfokot, gyorsan felmelegszik, ha nem szól közbe az időjárás a hatása is sokáig tart. Külön pozitívum, hogy nem kopott meg a simítólapja, mint a régi vasalómnál. Nem értem az olyan negatív véleményeket, hogy másnapra begöndörödött tőle a haj. Nyilván, ha göndör haja van az embernek az be fog göndörödni ahogy fekszik az ágyban, vagy a párától fürdés közben, akármilyen vasalóval vasalja... Szeritnem megéri az árát. Ha netán majd egyszer tönkremegy csakis ilyet fogok venni helyette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Norina

2014. augusztus 4.

Ez az egyetlen hajvasaló, amivel kitudják a hosszú göndör hajamat szög egyenesre vasalni, én magamnak meg sem próbálom, mert beleőszülnék :D
Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Nálam 5*

tfaannii

2014. július 2.

Már nagyon régóta megvan,imádom,mert lehet állítani a hőfokot és nekem picit hullámos csak a hajam így nem égetem meg vasalásnál mer a kis fokozat bőven elég viszont anyukám göndör haját a magas fokozat szépen kisimítja. Én alkalmanként még gindörítek vele,arra is tökéletes mert mindkét oldala átmelegszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.