Imetec

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SimOrsi, Módosítva: 2019. március 27.

Ár:   15 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Hajformázók

Kettő az egyben Beach Waves  hajsütővas: 1 különleges hajformázó eszköz mely könnyen állítható fejjel rendelkezik, 2 különböző típusú hullámot készíthet vele: sima laza hullámok vagy erős, mély loknik készítésére. 3 hőmérséklet szint (Max 200 fok) Kerámia bevonat: Mely az egyenletes hőeloszlást és a maximális védelmet biztosítja a haj számára.

Jelizz

2021. február 2.

Nagyon csinos kis testes eszkoz. Praktikus hogy nem kell gondorito fejet cserelni csak tekerek rajta egyet es 2 kulonbozo hullamot keszit. A kiallo nagy alaku kuppal olyan Zambo Jimmy kocos hajam lesz :D a laza hullamu vastol pedig szolid (mintha belett volna fonva) hullamokat csinal. Szep es dus lesz tole a hajam, nem szarit nagyon ,puga marad a hajam. Sajnos nem matad meg tartosan a frizuram :( orulnek ha tartana parnapig a hullamok, de mindennap ujra kell csinaljam. De amugy hamar megvagyok vele.

Fogok venni egy olcso tripla kupos hajkeszuleket es meg probalon hogy az mit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 2.

KlaudiaZs

2020. szeptember 1.

A Gt20 300 nevű van meg, nem tudom pontosan mi a különbség a sütővas színén kívül, a lényege ugyanaz szerintem. Imádom, nagyon megérte! A hagyományosabb hajgöndörítőkkel utáltam az eredményt, sokáig tartott megcsinálni, nem is tetszett az a mű göndörség amit adott, és nem is maradt meg pár óránál tovább sosem, mindegy mit használtam pluszba. Váll alá ér a hajam, bármelyik hullámvas részével szuper a fazonja (a 2in1 egyébként is hatalmas pluszpontot ér), természetes, és nem tart tovább ezzel megcsinálnom a hajam, mintha simán csak egyenesíteném. Másnap is szép marad, pedig semmilyen kencét nem használok, hogy a tartósságát növeljem. Egyetlen negatívum, hogy a lezáró gomb nagyon pocsék helyen van rajta, pont ott fogom és számtalanszor volt hogy a hüvelykujjammal véletlenül rázártam a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

LaPrune

2020. június 20.

Ez egy kincs. Gyors es egyszeru hasznalat, szep es tartos eredmeny. Nagyon orulok, hogy beruhaztam ra 🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.