Imetec

Ár:   13.000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. június 5.

Ár:   13.000 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Innovatív professzionális hajformázó

• dús hatást és élettel teliséget kölcsönöz az egyenes hajnak
  • Nanokerámia és turmalin bevonat
  • a készülék külső melegítésének és a "volume heating system" kialakításnak köszönhetően növeli a haj tömegét és dússágot kölcsönöz neki
  • extra gyors hajformázás
  • Digitális hőmérséklet szabályozás
  • 150-230 C °
  • Nanokerámia/turmalin bevonat
  • Digitális hőmérséklet szabályozás

Birkin22

2016. április 30.

Minőségi hajvasalót szerettem volna, az egyik barátnőmnek volt ilyen és mikor kipróbáltam nagyon megtetszett. Ráadásul ez az, ami a hajamat is képes kezelni, nem minden hajvasalónak tartós az eredménye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

fridaylover

2016. március 17.

Két év után ment tönkre, de soha nem voltam annyira oda érte.
Szépen simított, még szebben göndörített, de egy kb. fél milliméteres illesztési hiba miatt minden húzásnál egy hajszálamat becsípett, ami nagyon fájdalmas volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Két év után ment tönkre, de soha nem voltam annyira oda érte.

naesz91

2014. november 5.

Én nagyon-nagyon szeretem! A nanokerámiás -turmalinos bevonat miatt az én hajam baromi szépen csillog tőle, egyenes marad, dobálhatom mint a samponreklámban. Rengeteg és dús hajam van, így elsősorban nem a hajtőemelő hatás miatt választottam ezt, hanem azért, mert a külseje is jól melegszik, így tök jól lehet vele göndöríteni is. A hajtőemelés is működik, bár idő kell hogy begyakorold, mert ha bénán csinálod hullámokat tör a tincsbe. Ha már megy, tényleg jól működik.

A zsinórja elég rövid és gubancolódik, ez nem annyira tetszik. Mivel a külseje is melegedik, legyetek óvatosak, könnyen megégethetitek magatokat. Rövid hajra vasalás céljából ezért annyira nem is ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

Bianka8808

2014. augusztus 4.

Sajnos nekem nem vált be. 2 hónap alatt tönkrement, igaz, sűrűn használtam, de erre kellene hogy legyen kitalálva. Illetve nagy problémám volt vele, hogy a levehető fejjel nem gyorsan melegedett be, viszont azt levéve folyamatosan szétégettem a kezem, nyakam :( Volt már ennél jobb hajsimítóm, még egyszer nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.