Imetec

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilvia921, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Nanokerámia és turmalin bevonat
  • Iontechnológia
  • Digitális hőmérséklet szab. 140-230 Celsius között
  • LCD kijlező
  • Simítólapok külseje is melegíthető
  • Három féle felhúzható feltét a külső lapokra
  • 6 féle frizura
  • Valódi bőrrel bevont markolat
  • Hőálló tok kiegészítőkkel

fruzsinabeata58

2015. január 17.

Soha nem találkoztam még ilyen tökéletes hajvasalóval ami többfunkciós-szerintem nagyon kis hálás termék! Csak jót tudok róla mondani...szuperül göndörít és egyenesít! remélem sosem fogja a Drágám megadni magát mert tuti kinyiffanok <3 !!!!!! jah és én még 2éve az auchanban vettem 6 v 8ezerért akciósan!!!! szóval eddig én jártam a vásárlók közül a legjobban :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

SMH

2014. augusztus 21.

Ennyi pénzért többet vártam, sokkal nehezebben vasalja ki a hajamat, mint az elődje, ami 3000Ft-volt. Viszont kevésbé roncsol, szóval vegyesek az érzelmeim...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Yza

2014. február 3.

Nekem a B6 100 típus van meg. Sajnos az nincs fenn az oldalon. Nem tudom, hogy ehhez van-e hajtőemelő fésű, de aki hozzám hasonlóan arra törekszik, hogy ne lapuljon le a haja, annak érdemes olyat beszerezni, mert tényleg szuper! :) Hővédő ajánlott!
Kihúztam vele barátnőm erős szálú, természetes hullámos haját, és 3 napig egyenes volt neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

azure84

2013. október 18.

Én 16ezer forintért vettem meg még tavaly, kár volt. Igazából azért akartam, mert hajsütővassal hetente sütögetni az én vékonyszálú hajam nem egy jó business. gondoltam a nanokerámiás bevonat majd kíméletesebb lesz. A dobozban van egy kis füzet is, hogy milyen frizurákat lehet vele készíteni, plussz két feltét a fejre.
Hajvasalás után gyönyörű szép fényes lesz tőle a hajam, viszont néha egy-egy szál becsípődik és kitépi, az nem egy jó érzés. :S
A göndörítés/hullámosítás funkcióját nem használom. Hiába van hozzá a kiskönyv első használatkor több mint egy órába telt amíg kibogoztam hogy mit merre hogyan, hogy végre valami kis hullám megjelenjen a hajamban. Elég bonyolult. Próbáltam a rátekerem és végig húzóm módszert is, az sem használt. Ha feltettem a műanyag feltétet bizony 200°C felé kellett menni, hogy valami kis eredmény látszódjon. Szóval egyedül ne álljon vele senki hajat göndöríteni. Ha van segítséged ok, meglehet oldani, de így nekem nem érte meg az árát. Továbbra is csak hajvasalóként funkciónál nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 18.

szilvia921

2013. szeptember 23.

Tescoban kiárusítva árulták őket 12ezerért még júniusban.
Hát ennyiért nem hagyhattam ott. :)
És milyen jól tettem, hogy megvettem! Ez az első ionos hajvasalóm, egyből láttam a különbséget a régi hajvasalóimhoz viszonyítva.
Nagyon szép selymes tőle a hajam. Nem szálkásítja. Tökéletesen egyenesít egy húzással is. A hozzátartozó feltétekkel gyönyörű frizurákat lehet készíteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Tescoban kiárusítva árulták őket 12ezerért még júniusban.
Hát ennyiért nem hagyhattam ott. :)