Imetec

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2013. november 18.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Elektronikus hő mérséklet-szabályozás 210°C-ig
  • Kerámia: és jáde kristály bevonatú, lekerekített lapok
  • Automatikus feszültség-beállítás: 100-240V

Laura

2014. április 24.

Imádom!
Teljesen jó a mérete, szépen lehet vele dolgozni és könnyen, a táska is csoda... Ami még nagy előny hogy naaaagyon hamar felmelegszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Imádom!

Yubiri

2013. november 10.

Előtte Remington Sleek and curl slim-em volt, azt nem szerettem, nagyon meglátszódott, ha egy pillanattal is tovább tartottam a hajam egy részén a vasalót.
Ezt azért szeretem jobban, mert jobban kézre áll, a sütőlapok teljesen összecsukódnak, nem csúszik ki belőle a hajam, szépen lehet vele egyenesíteni és göndöríteni is. Sokféle frizura elkészítésére alkalmas, hamar felmelegszik, nehezen hűl le, de ezt a hőálló táskája nagyon jól megoldja :-) Olyan ez az eszköz, mint egy ékszer :-) Kellőképp nagy méret, nem a nagyon mini!
Amit hiányolok az a hőfokszabályozó és a hőálló kesztyű...!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

Amit hiányolok az a hőfokszabályozó és a hőálló kesztyű...!!