Impulse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Dezodorok

Megjelenési év: 1999

Illatcsalád: virágos-aqua

Illatjegyek: virágos jegyek, citrusok és vizes jegyek.

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 20.

Imádtam és imádnàm ma is, ha lenne! Sok 75ml-s üveges pumpás sprayt hasznàltam el belőle. Annyira jó friss, virágos-vizes-friss illat volt, csipetnyit édes citrusokkal. Nem volt egy édes illat, inkább a pici virágossága adott neki enyhén. Kifejezetten friss illat volt, pár óràt lehetett érezni, de mindig nàlam volt. ☺️ A kék a frissessége miatt illett hozzà. Mint egy friss, üde levegővétel. Nem volt orrbavágós, sem erős. Óh de szerettem! Mai napig szeretem az ilyen jellegűeket is, bár ehhez erősen hasonlót még nem talàltam. Igazán vissza hozhatnàk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Tyler

2017. február 4.

Egy igazi kék illat volt,ami nem igazán volt az én illatom,de attól nagyon jó volt ☺ egy osztálytárs barátnőmtől kaptam ezt a deot,és arra emlékszem hogy legtöbbször uszoda után használtam 😀 Tartós termék volt,de attól rövid időn belül sikeresen el fújkáltam 😃 akkoriban tudtak deot gyártani,valószínű a minőségre törekedtek 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

ALettah

2016. március 13.

Ez volt az első deóm, anyukámtól könyörögtem ki, mert láttam a reklámját valamelyik tiniújságban, ami 2 éves késéssel érkezett hozzánk Erdélybe. (Bravo? Popcorn?) Akkor még bedőltem a reklámoknak :)) Szerettem az illatát, persze nem sok összehasonlítási alapom volt. Esetleg a Wu2 sampon meg a kék tégelyes Nivea krém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

PetraRéka

2014. október 6.

Imádtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

Imádtam :)

hagicica20

2013. május 15.

Jeges, hűsítő, aquás, igazi kék illat. Talán amihez most lehetne egy kicsit hasonlítani az a Davidoff-cool water. Egyszer vetettem, de nem fogott meg az illata, uh a továbbiakban mellőztem. Tartósnak elég tartós volt (a mai edt közül jópárral felvenné a versenyt :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.