Impulse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Dezodorok

Megjelenési év: 1999

Illatcsalád: virágos-aqua

Illatjegyek: virágos jegyek, citrusok és vizes jegyek.

Tyler

2017. február 4.

Egy igazi kék illat volt,ami nem igazán volt az én illatom,de attól nagyon jó volt ☺ egy osztálytárs barátnőmtől kaptam ezt a deot,és arra emlékszem hogy legtöbbször uszoda után használtam 😀 Tartós termék volt,de attól rövid időn belül sikeresen el fújkáltam 😃 akkoriban tudtak deot gyártani,valószínű a minőségre törekedtek 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

ALettah

2016. március 13.

Ez volt az első deóm, anyukámtól könyörögtem ki, mert láttam a reklámját valamelyik tiniújságban, ami 2 éves késéssel érkezett hozzánk Erdélybe. (Bravo? Popcorn?) Akkor még bedőltem a reklámoknak :)) Szerettem az illatát, persze nem sok összehasonlítási alapom volt. Esetleg a Wu2 sampon meg a kék tégelyes Nivea krém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

PetraRéka

2014. október 6.

Imádtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

Imádtam :)

hagicica20

2013. május 15.

Jeges, hűsítő, aquás, igazi kék illat. Talán amihez most lehetne egy kicsit hasonlítani az a Davidoff-cool water. Egyszer vetettem, de nem fogott meg az illata, uh a továbbiakban mellőztem. Tartósnak elég tartós volt (a mai edt közül jópárral felvenné a versenyt :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.