Impulse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   hipermarketek
Kategória:   Dezodorok

Yeticica

2019. január 12.

Juuuuhuuuu! Ma megtlaláltam! Ne tudjatok meg, hany honapja kerestem, hogy mi a turo volt az az iiiiisteni deo, amivel locsoltam magam 1998-ban. Az evre emlekeztem egyedul, akkor kezdtem az egyetemet (es ismerkedtem meg egy fiuval, aki szimplan Joillatu-nak keresztelt at, miutan imadta az illatomat). Sokadszorra futottam neki a google-n, olyan keresoszavakkal, hogy zöld, meg deo, es most jutott eloszor eszembe evszamot is tenni melle. Valamiert en FA -ra vagy Rexonara emlekeztem, de nem nem! Ha minden igaz, volt ennek a kis O2-nek egy testpermet / edt jellegu, uveges valtozata, kisse lapitott formaban. Nekem az volt. Kb egy het alatt fujtam el egyet, mert szo szerint furodtem ebben az illatban. Fantasztikus volt.
The quest continues! Felhajtok valahonnan egyet ! 😃
Valamiert egyebkent nekem ez az illat ugrott be MFK Aqua Universalis forte-jarol. Komolyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

The quest continues! Felhajtok valahonnan egyet ! 😃

Tyler

2017. február 4.

A kedvenc Impulse illatom volt,természetesen ez is meg volt deo és parfüm permetként is ☺nekem telitalp,a csillampor,a szájfeny,a szempilla spirállal való ismerkedős időszak, az iskolai bulik,a tini diszkók,a lógos délutánok a barátnőkkel és a srácokkal, az első kis randik jutnak róla az eszembe 😀 megvenném ujjra nosztalgiázni 😍 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.

Lilianna

2016. szeptember 13.

Örök kedvenc... még mindig emlékszem az illatára és nagyon hiányzik. Ha valaki tud hasonló illatú parfümöt, dezodort, nagyon megköszönném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

PETRA820718

2016. január 26.

Imádtam!!
Ha lenne valahol, bármeddig elmennék érte :-)
Első diszkók, tini évek...képes voltam egy hét alatt elfújkálni.
Sajnos mindig a jó dolgok szűnnek meg, ez pedig nagyon az volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

Imádtam!!
Ha lenne valahol, bármeddig elmennék érte :-)
Első diszkók, tini évek...képes voltam egy hét alatt elfújkálni.
Sajnos mindig a jó dolgok szűnnek meg, ez pedig nagyon az volt.

AnnAsher

2015. június 3.

Nekem is tinikorom egyik kedvenc illata volt, nagyon friss, gyümölcsös, citrusos, zöld... isteni! Most, hogy az Impulse egyre több régi kedvencet visszahoz, remélem, lassan ez is sorra kerül, szívesen vennék belőle újra. Egyébként a mostanság folyamatosan elérhető parfümök közül a Mexx Fresh erősen emlékeztet rá, legalábbis első fújásra, a fejillata nagyon hasonló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

orsipanka

2014. október 30.

Még általános iskolában használtam el két flakonnal. Szerettem, friss, üde illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

nyufiphone

2013. október 2.

Ez volt a kedvenc impulse illatom. Mindegyiknek emlékszem az illatára, de ennek főleg. Szerintem még most is be merném vállalni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

Hibiszkusz

2013. szeptember 21.

Jaj hát ez itt van fent?! :) Imádtam! Még most is keresem ezt az illatot, de sehol sem találom, pedig most is szívesen használnám, annyira jó volt. Amúgy nem értem, hogy még egy-két terméküket gyártják, ezt -az egyik legjobbat- pedig nem...:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 21.

mili

2013. május 20.

Mennyi szép emléket idézet fel ez a deo. Hajnalba nyúló beszélgetéseket a tóparton, a régi barátokat, a régi nyarakat... Szerettem az Impulse deokat, mert abban az időben még igencsak spórolnom kellett, ha parfümöt akartam venni, de ők a megfizethető kategóriát jelentették. Kellemes illat, rengeteg választék, és még viszonylag tartósak is voltak ruhára fújva. Kár, hogy már nem gyártják!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 20.

encimokus

2013. május 20.

Húúú, ez de jó illat volt akkoriban. Friss, könnyű illat volt, ennyire emlékszem csak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 20.