Impulse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tyler, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   hipermarketek

Kiadás éve: 2000

Illatösszetevők: mediterrán citrusfélék, mandarin, virágok, alma, aloe vera, fehér liliom, ibolya és a vízijácint, fás jegyek, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 20.

Nekem ez 75ml-s pumpás spray verzióban volt meg. Kis citrusos-üde, kicsit virágos, nagyon enyhén fàs-pézsmás illat volt. Pár órás tartóssága volt. Kellemes, friss citrusos, de meleg illat volt rajtam, olyan hétköznapokra, rohangàlni kivàló. Volt egy pici zöldes beütése is. A sárga nagyon illett hozzá. Kedveltem ezt, de nekem a naaagy akkori szerelem az ICQ és a Vanilla volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Tyler

2017. február 4.

Solar illat felhőbe burkolódzva, és Több tucat világgal a karjaimban léptem ki végleg az általános suli küszöbén.....Emlékszem akkor ezt az illatot használtam ☺ de hiába volt meg parfüm permetben és deoban,nem volt tartós illat 😩 jövős menős illatként gyorsan elkopott.Amúgy egy abszolút kellemes nyári illat volt számomra,sok sok szép emléket őrzök az üres üvegjével együtt,amit megtartottam ☺ Nem találkoztam itt vele,de az én jóvoltából itt megtalálható,és aki rákeresne,annak pedig a véleményét szívesen olvasom róla ☺

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.