Impulse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tyler, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   hipermarketek

Kiadás éve: 2000

Illatösszetevők: mediterrán citrusfélék, mandarin, virágok, alma, aloe vera, fehér liliom, ibolya és a vízijácint, fás jegyek, pézsma

Tyler

2017. február 4.

Solar illat felhőbe burkolódzva, és Több tucat világgal a karjaimban léptem ki végleg az általános suli küszöbén.....Emlékszem akkor ezt az illatot használtam ☺ de hiába volt meg parfüm permetben és deoban,nem volt tartós illat 😩 jövős menős illatként gyorsan elkopott.Amúgy egy abszolút kellemes nyári illat volt számomra,sok sok szép emléket őrzök az üres üvegjével együtt,amit megtartottam ☺ Nem találkoztam itt vele,de az én jóvoltából itt megtalálható,és aki rákeresne,annak pedig a véleményét szívesen olvasom róla ☺

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 4.