Indola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: szabbka, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Ajánlott: Száraz és töredezett hajra.

A búzaprotein tartalom miatt gyengéden tisztítja a hajat,a B5 provitamin és a növényi fehérjék természetesen táplálóösszetevőket juttatnak a sérült hajba. Az aminosav segít a roncsolthajrészek belső regeneráló folyamatában, ezáltal a haj megerősödik, aB5 provitamin által pedig visszanyeri természetes nedvességtartalmát.

Speciális összetevők: Repair.In.Komplex, aminosav, módosítottbúzaprotein, B5 provitamin, növényi fehérje