Indola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Dinaa, Módosítva: 2016. január 30.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

Ammóniamnentes hajfesték az ápolt kíméletes hajért, hidratáló és ápoló molekulái megkötik a haj víztartalmát, nem engedik kiszáradni, így a haj a festés után továbbra is jó minőségű marad.

Loona

2016. május 19.

A szívem szakad meg, és könnyek helyett a hajvégeim potyognak, mióta ezt a festéket megszüntették...
(azaz először csak átalakították és Zero Amm néven futott tovább, de szerencsére a hatása nálam ugyanolyan jó volt annak is)

Sosem voltam szuper hajjal megáldva, vékonyszálú, töredező végű volt mindig is, sajnos ezt valószínűleg genetikailag kaptam így (Anyunak ennyi idősen már vállig sem ért a haja, Apu huszonévesen kopaszodott), és a szőkítés természetesen csak rontott az állapoton. Szerencsére hamar sikerült megtalálni ezt a festéket, akkor még csak az ammóniamentessége (tudom, hogy sok más méreg van ebben is, és tapasztalatból is tudom, hogy ammóniamentes festék is tud ugyanannyira roncsolni, de oh helló, fejbőrt lemaró 40 perc nélküli hajfestés *.* ) és a színe tetszett, de hosszútávon más áldásos hatásai is megmutatkoztak: ezzel a festékkel nemhogy a tovább romlást sikerült megállítani, de a hajam hosszú stagnálás után, festés mellett újra növésnek indult. Az évtizedeken keresztül áhított fenékig, vagy legalább derékig érő hajról a fentiek fényében rég lemondtam már, egy ismét mellig érővel is kiegyeznék, így 2015 nyarán már valósággal ugráltam örömömben, ahogy a hajam havi kb. egy centis növekedése alul is meglátszott, és nem tört le... erre nyár végén hiába próbáltam újravenni. Akkor még csak azt hittem, hogy pont elfogyott a fodrászkellékesemben, a következő hónapban azonban kiderült, hogy megszűnt. Addigra pedig hiába próbáltam máshonnan, online is levadászni, mindenhol elfogyott már, így más festék után kellett néznem.

A kíméletességen kívül még egy dolog, amit nagyon szerettem benne: a kikeverés után, a tálkában fokozatosan elkezdte "felfújni magát", kicsit habos-krémessé vált, emiatt pedig kisebb adag is elég volt belőle ugyanakkora területre, mint más krémhajfestékből, ami simán változatlan térfogatú maradt kikeverés után.

Azóta sem találtam meg az utódját sajnos (a fodrászkellékesben mondták, hogy rajtam kívül még sokan mások is hiába keresgélnek alternatíva után), a hajam pedig nemhogy nem nő tovább, de ismét rövidülésnek indult, ahogy törnek le a végei. Indola, ezt miért kellett? 8(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.