Inebrya

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szepsegtrend, Módosítva: 2018. április 11.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4 200 Ft

• Hajújraépítő olaj elixir keratinnal és makadámia olajjal
  • Száraz, roncsolt és festett hajra ajánlott a használata
  • Különleges hatóanyag koncentrációjú formula, amely nem zsíros
  • Hatékonyan táplálja, hidratálja és gubanctalanítja a hajat
  • Rendkívüli puhaságot és selymességet biztosít még a legproblémásabb hajnak is
  • Regenerálja, erősíti és élettel tölti fel a haj szerkezetét
  • Használatáva a haj hihetetlenül hidratált és brilliáns fényű lesz

Ár: 4 200 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1290 Ft

TheNancy07

2019. április 14.

UP: -1 csillag, a balzsamjával együtt rohadtul kiszárítja a kezemet, de pikkelyesre... hát... valami benne nagyon irritál :(

Direkt vártam vele, hogy milyen hosszú távon. Kb. másfél hónap tapasztalatát írom.
Az állaga vízszerű, nagyon meglepett, hogy ennyire híg. Nem túl jó felkenni, legalábbis a krémes állagot egyszerűbb, az nem csepeg szanaszét. A teljes hajhosszra tettem fel, kókuszolajjal keverve. A második használat után korpás lett tőle a fejbőröm, így oda már nem raktam, csak a hajvégekre ezért levonok 1 csillagot, mert soha életemben nem voltam korpás, így ez elég kellemetlen volt. Hatása nem rossz, nem lett több töredezett hajvégem, amiket rendbe raktam törött részeket pedig szépen ápolja, de mindenképp kell utána még hajvégápolóolaj. Ha történik valami csoda, akkor jön az update, egyenlőre kevergetem az olajokba, mint plusz keratin.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

szepsegtrend

2018. március 23.

Gyönyörűen lesimítja a szálkás, töredezett hajamat. Selymesen puha lesz tőle a hajam, úgy, hogy jó érzés utána hozzáérni, ugyanakkor nem zsírosítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.