Inecto

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maria0217, Módosítva: 2018. november 13.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

maria0217

2011. május 25.

Használata után a haj nem zsírosodik.
Száraz és nedves hajon is egyaránt alkalmazható.
Édes illata hosszú ideig érződik a hajon,és fényt kölcsönöz a hajnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 25.

Használata után a haj nem zsírosodik.
Száraz és nedves hajon is egyaránt alkalmazható.
Édes illata hosszú ideig érződik a hajon,és fényt kölcsönöz a hajnak.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane