Inessance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: varga.stella, Módosítva: 2018. január 8.

kvin

2018. január 7.

A három közül a zöld egyelőre kimaradt, a kék nagyon bejött. A rózsaszín egy nappali, édes-lányos kedves kis illatocska, olyasmi mint az Orbit babarágó, nem igazán ütős, de kellemes. Azért elfújkálom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 7.

luckyschr

2016. május 15.

DM-ben találtam rá erre a parfümre :) 3 féle van belőle, ez a rózsaszín, egy kék és egy zöld színű. Egyszerűen mindhárom tetszik :)
Ez nagyon kellemes gyümölcsös, virágos, nem tömény cukros illat. Nagyon tetszik, de a zöldbe szerettem bele igazán, pedig az almás illat, de első szaglásra beleszerettem :) De szépen lassan mindhármat be fogom szerezni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.