Inglot Jennifer Lopez  Inglot Műszempilla

Inglot Jennifer Lopez Inglot Műszempilla

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Inglot márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: POS777, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Inglot márkabolt

Ezek a kiváló minőségű, újrafelhasználható szempillák természetes emberi hajból készülnek, így olyan, mintha sajátunk lenne. Vastag alapú tővel és árnyékolt, behajlított végekkel puhán és flörtösen hat. A szempillák mindegyike két részre tagolódik, így tetszésed szerint testreszabhatóak. Természetesebb, nappali megjelenés esetén csak egy darabot kell alkalmazni. A drámaibb, éjszakai kinézethez használd mindkét részt.